3D UTZ kvůli fotce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 11:23
3D UTZ kvůli fotce?

Ahoj,
nerozumím moc těm ultrazvukům v těhotenství, tak se ptám tady. O co jde: Moje gynekoložka nedělá screeningy, nemá 3D UTZ, jen nějaké základní vybavení a na screeningy posílá na jiné pracoviště. Když jsem tam byla na NT, tak se nějak nedařilo, byla špatná viditelnost a lékař proto odmítl udělat mi fotku. Teď jsem byla na velkém UTZ, naštěstí všechno dopadlo dobře a dostala jsem i první fotku ze 3D, ale to zrovna prcek moc nespolupracoval a měl ruce před obličejem. Další ultrazvuky mi už bude dělat jen moje gynekoložka, ale ta fotky tiskne jen na začátku a jak jsem říkala, ne 3D. Trochu je mi to líto, protože přece jenom neplánuju být těhotná ještě mockrát v životě :lol: a chtěla bych aspoň jednu slušnou na památku. Tak jsem se chtěla zeptat, zda se můžu někam objednat na 3D ultrazvuk jen kvůli té fotce. Nevím, jak to funguje, nechci je někde otravovat, když už nepotřebuju vyšetření (i když pravda, že ten doktor to vzal letem světem a ani mi toho moc neřekl), aby na mě nekoukali jak na cvoka, že se objednávám jenom proto. Díky za informace a pokud můžete někoho případně doporučit v lokalitě Pardubice, Hradec Králové, tak budu ráda.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12082 příspěvků 29.01.19 11:26

Jistě, tam se chodi primárně proto :) screeningy se dělají jak jsi byla a tohle je proste jen bonus s fotkami a videem

ugluk
Hvězda diskuse 44645 příspěvků 29.01.19 11:36

Můžeš, když jim to zaplatíš, tak ti ji milerádi udělají kdekoliv :) Ten 3D je fakt hlavně na koukání. já jsem teda v tomhle dost pragmatik, takže s prvním dítkem mám utz fotku naposledy nějaký 9.tt a pak furt nějak nebyla příležitost a zapomínalo se na to… a když přišlo na období, kdy by se na ten 3D dalo jít, dospěla jsem k názoru, že radši za ty peníze pořídíme něco smysluplnějšího a beztak dítko zanedlouho uvidím naživo, takže jsem se na to vykašlala. Ale jestli po té fotce hodně toužíš, tak si prostě někam cinkni, objednej se, zaplatíš to a budeš ji mít. I když ti nikdo nezaručí, že zas ne s rukama v obličeji :)

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 29.01.19 11:49

Kolikaty jsi týden? Už máš za sebou oba screeningy??

cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 11:49

@Tichošlápek Tak skvělý, díky moc. :)

@ugluk No utrácet se mi za to taky moc nechce, ale mám strach, aby mi to pak nebylo líto pozdějc. Ale pokud by ta fotka zas nevyšla, tak to by mě nakrklo teda, no :lol:

cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 11:51

@Kriss Tina Jsem 21tt, už mám právě oba za sebou.

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 29.01.19 11:57

@cernycajscitro­nem aha no to už je stejně docela pozdě, jako když si zaplatíš tak ti ten utz klidně udělají, u nás na genetice za 1000kc udělají utz i cca 5 minutové video na DVD (ale je to v Plzni nevím jak jinde). Já mam 3D fotky z 13tt ty jsou nejlepší, tam se ještě vešel celý, ze 14tt to mi dělali v nemocnici jen tak že se doktor nudil a předváděl to medikum a pak mam z 21tt ale tam už není moc vidět, mám obličej a mam fotku pindika :D celý mimčo už se tam nevešlo :mrgreen: ale taky je otázka ty spolupráce s tím miminkem, zaplatit 1000kc a pak zjistit že se otočí zády, dá ruce na obličej apod tak mě trefí :lol:

debra.morgan
Kelišová 6093 příspěvků 29.01.19 12:04

tyjo a videlas ty fotky z toho 3D :-D takovy mimozemstani skaredi :-D zrovna bez ty fotky se klidne obejdu :nevim:

cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 12:04

@Kriss Tina No přesně, chtělo by to, aby případně na člověka měli víc času, abych měla možnost to mímo ještě nějak rozhejbat, kdyby byl blbě otočenej a tak, protože vyhodit jen tak tisícovku se mi taky nechce :lol: . Tak já nevim, no. Uvidím, jestli mi tu někdo ještě nedoporučí někoho konkrétního v mém okolí. Ale jsem ráda, že to vůbec jde, to je zas docela hezká služba pro těhule. :)

Filzefina
Kecalka 151 příspěvků 29.01.19 12:04

Ja si treba zaplatila 3D a protoze bylo mimco spatne videt, platila jsem jen 300. Ale neco tam videt je a na videu taky. Ja tam chtela jit… je to jednou za zivot a myslim,ze clovek vyhodi penize za vetsi hlouposti. Klidne jdi. Ja byla ve 24 tt

lachtanice86
Kelišová 7120 příspěvků 29.01.19 12:04

@cernycajscitro­nem v HK to dělají v Sanusu. Byla jsem tam. Pokud mimčo nespolupracuje tak se to ani neplatí. Já byla na 2×. Dostali jsme foto i dvd

cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 12:05

@debra.morgan No já právě jednu takovou mám, kde to změť žlutejch bublin a v tom kousek obličeje :D. Ale když jsem si dala do googlu 3D fotky z UTZ, tak tam byly krásný :).

ugluk
Hvězda diskuse 44645 příspěvků 29.01.19 12:06

Mně to líto není, ale já jsem v tomhle asi málo sentimentální :lol: Poslední foto druhého dítěte mám ne-3D ze screeningu ve 20.tt a další už nebude, přestože jsem na utz furt, ale to máme - tady je levá ruka, tady bříško… Už se tam prostě nevejde, no. Zítra jdu na přeměření ve 37.-8.tt, tak jsem zvědavá, já už tm nevidím nic. Ale zas říkají, že nejlepší čas na 3D utz je někdy kolem 25.-29.tt, matně tuším. To jsou pak ta fota obličej přes celou fotku. Já si nemůžu pomoct, mně tam ta miminka připadají všecka stejná :oops: (to na tom 2D samozřejmě ještě víc)
 https://www.babyweb.cz/…kem-v-brisku

cernycajscitronem
Stálice 54 příspěvků 29.01.19 12:06

@Filzefina To je hodně dobrá cena, ale to určitě PCE ani HK nebudou..

debra.morgan
Kelišová 6093 příspěvků 29.01.19 12:07
@cernycajscitro­nem píše:
@debra.morgan No já právě jednu takovou mám, kde to změť žlutejch bublin a v tom kousek obličeje :D. Ale když jsem si dala do googlu 3D fotky z UTZ, tak tam byly krásný :).

no ale pocitej s tim, kdyz mas takovy nespolupracujici dite :nevim: kdyz jim to zaplatis udelaji ti co budes chtit… tak jestli ti za ty prachy a cas stoji i moznost desive fotky, tak smele do toho :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >