Miniinterupce či interupce po dvouch dětech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:28
Miniiterupce či iterupce po dvouch dětech

Prosím neodsuzujte mě hned ale mám velké trápení. Mám teď skoro pětiletou vymodlenou holčičku a druhou 6m. Obě jsou na mě moc fixované a já bohužel zjistila že jsem těhotná. Další dítě jsem neplanovali a vlastně si ho ani nemůžeme dovolit navic se děsím opět komplikací v těhotenství­.6měsíční je plně kojena a mám na nás vztek že jsme dopustily aby se ta nehoda stala. Nechci holky už o maminku zase šidit a chtěla jsem dětem dát vše co mohu. Teď řeším velké trápení, příčí se mi jít na potrat ale vím ze další dítě nezvladneme. bydlime v 2+1 a už teď se tu opravdu mačkáme a na větší finance nemáme. Je tu nekdo kdo i po dvou detech šel na potrat jak to probihalo když kojím a dcera déle jak 3h nevydrží? Nevím co je v této chvíli správné myslet na své zdraví a hlavně na mé holky které už mám a potřebuji mě a chci jim něco do života dát nebo přes to vše si vybojovat 3dite ktere za nic nemuze.Jsem opravdu momentálně psychicky na dně. K doktorovi teprve půjdu ale počítám že bych měla být 5-6 tt

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Horká.cokolada
Povídálka 16 příspěvků 28.01.19 21:33

Nevím co poradit, ale přeju hodně sil, snad tě tady nerozcupujou.
Já jsem po porodu druhého ditete ani nepomyslela na dalsi, hrozila jsem se po každém sexu abych náhodou neotěhotněla ( druhé dite bylo velmi velmi náročné miminko)… Naštěstí jsme vše uhlidali a teď s odstupem času po třetím dítěti toužím …takže nevím co řadit. Drž se :kytka:

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 28.01.19 21:45

Důležité je myslet na dvě děti, které máš. Jestli víš, že to finančně je téměř nemožné utáhnout, tak sama odpověď znáš. Ono se to lehce povídá a spousta žen ti to tu možná napíše, že dvě nebo tři už jsou jedno, ale dvě ti půjdou téměř zároveň do školky, školy, potom SŠ, učiliště popřípadě ještě vysoká :nevim: nedejbože když se dítě narodí s nějakým onemocněním, potřebuje speciální dietu..

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 28.01.19 21:54

Těžká volba.Problém je, že kvůli třetímu dítěti nedopřeješ vše dvěma stávajícím žijícím.Pro dvě stávající ale nedopřeješ život třetímu. Sofiina volba, pokud znáš příběh tohoto přirovnání.Tíhu rozhodnutí však poneseš výhradně sama ve svém nitru.Bydlení je jedna věc, osudové rozhodnutí věc druhá, nezvratná.

pikola
Neúnavná pisatelka 19846 příspěvků 28.01.19 21:56

Pokud jsi v nízkém týdnu, dá se to řešit i práškama

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:01
@Aduš8 píše:
Důležité je myslet na dvě děti, které máš. Jestli víš, že to finančně je téměř nemožné utáhnout, tak sama odpověď znáš. Ono se to lehce povídá a spousta žen ti to tu možná napíše, že dvě nebo tři už jsou jedno, ale dvě ti půjdou téměř zároveň do školky, školy, potom SŠ, učiliště popřípadě ještě vysoká :nevim: nedejbože když se dítě narodí s nějakým onemocněním, potřebuje speciální dietu..

To sem psát nebudu, je to na zakladatelce, ale sama nevím, cítí, že interupce není správná, ale hodně, opravdu hooodně zvaž, že to dáš, potom psychicky :), vím o čem mluvím, mě potrat úplně psychicky položil, nikdy v životě jsem nezapomněla na to, a pořád myslím, jak by miminečko vypadalo a taak. No a co čert nechtěl, po určitém čase, i když doktoři přes mou nemoc koukali přes všechny prsty i manžel, moje matka i tchýně koukali na mě jako, když jsem spadla z hrušky, opět mě posílaly na další, a já řekla NEE!! peníze jsme tehdy ale opravdu, ale opravdu neměli, nakonec stejně jsem otěhotněla i po čtvrté, opět i můj manžel (již bývalý) byl proti, a NEUDĚLALA JSEM TO PO ČTVRTÉ!!! A JSEM RÁDA, když se malá narodila, nebylo to lehké období,pro nikoho peníze jsem moc neměly, nyní se nám daří dobře, ale nikdy bych na potrat nešla, ano vím, neběhela by tu po světě krásná holčička, ale třeba chlapeček, tři by byli opravdu dost,
ale již vím, že se na finance neohlížet!!! Já nezapomněla, ať každý tvrdí, co chce, tato bolest - prázdnota u mě zůstane :( :( , a asi proto i časem mi pánbůh seslal moji holčičku, a v to věřím!!!! :) :)
Anonym nebo smazejte, ale citlivé je to myslím až dost :) :).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:02

@pikola máte snima prosím nějakou zkušenost??do jakého tt de dají užít?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:04
@Anonymní píše:
@pikola máte snima prosím nějakou zkušenost??do jakého tt de dají užít?

u ní se ale se nesmí kojit :), a to asi nechceš přestat kojit :think: :think: ???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:13

Kojit opravdu nechci přestat.Upřímně stále nevím co udělám.Je to strašně moc těžké se rozhodnout.Cítím že není správné mít třetí dítě.Opravdu na to není situace vhodná ani mé zdraví ale psychicky se strašně bojím že to nezvládnu.Před druhou dcerou jsem přišla o dvojčata ve 20tt a do dnes jsem se stim nesmířila a teď mám dobrovolně ho dát pryč?to mi utrhne srdce ale na druhou stranu koukám na dcerky a říkám si že kvůli nim by to bylo správné řešení

Arduwin
Povídálka 15 příspěvků 28.01.19 22:20

Je mi to moc líto. :hug: Prosím, nezůstávej na to sama. Manžel a další blízcí (přátelé nebo komu důvěřuješ) můžou pomoct. Teď jsi pod ohromným tlakem a působí to, že i sama, a to se dobré rozhodnutí dělá hrozně těžko. Drž se! :kytka:

Arduwin
Povídálka 15 příspěvků 28.01.19 22:26

Nebo klidně napiš sz.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 28.01.19 22:28
@Anonymní píše:
Kojit opravdu nechci přestat.Upřímně stále nevím co udělám.Je to strašně moc těžké se rozhodnout.Cítím že není správné mít třetí dítě.Opravdu na to není situace vhodná ani mé zdraví ale psychicky se strašně bojím že to nezvládnu.Před druhou dcerou jsem přišla o dvojčata ve 20tt a do dnes jsem se stim nesmířila a teď mám dobrovolně ho dát pryč?to mi utrhne srdce ale na druhou stranu koukám na dcerky a říkám si že kvůli nim by to bylo správné řešení

místo dvou andělíčků by byly tři.Ty dva první z vyšší moci,ten třetí z Tvého rozhodnutí .Po té smutné události s dvojčátky popravdě nevím,jak bys to unesla.Tu tíhu potratu bys v tomto případě nesla jen ty sama,nikdo jiný. O materiální břímě se můžeš podělit s ostatními.

Ennny
Závislačka 2574 příspěvků 28.01.19 22:29

A jak to vidí partner? Hele ale pokud jsi měla mít dvojčata tak by taky byli 3 ,tak.nad tím považuj ,nic není neřešitelné,ale ty sama musíš vědět co zvládneš,přeji správné rozhodnutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:34
@Arduwin píše:
Je mi to moc líto. :hug: Prosím, nezůstávej na to sama. Manžel a další blízcí (přátelé nebo komu důvěřuješ) můžou pomoct. Teď jsi pod ohromným tlakem a působí to, že i sama, a to se dobré rozhodnutí dělá hrozně těžko. Drž se! :kytka:

Strašně se bojím a stydím to někomu říct,ví to jen manžel a on sám neví co udělat.Ani pro něj to není jednoduché rozhodnutí,ale cítím že vjsem na to sama :,(

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 28.01.19 22:37
@Anonymní píše:
Strašně se bojím a stydím to někomu říct,ví to jen manžel a on sám neví co udělat.Ani pro něj to není jednoduché rozhodnutí,ale cítím že vjsem na to sama :,(

je to šok.Je to opravdu jen na Tobě.Ale on na sál nepojede, on se po narkoze neprobudí ani neponese v sobě řadu let výčitky a pochybnosti.Některé věci jsou prostě nepřenosné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >