Magnesii lactacii 0,5 - dávkování, kdo ho berete ?:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:05
Magnesii lactacii 0,5 kdo ho berete ?:)

Ahoj holky chci se zeptat bere některá znas Magnesii lactacii? Mám brat 3×2 tablety na tvrdnuti břicha pomohlo to někomu není to malo? Četla jsem ze někdo bere až 4×2 tablety, je tu některá co brala taky 6 tablet? A pomohlo ji to?:)

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7592 příspěvků 29.01.19 20:08

Beru, těch 3× 2 by měla být maximalni dávka. Každému pomůže jiné množství, pokud je ti těch 6 tablet denně málo nech si od dr předepsat magnosolv. Já beru 1 tabletu ráno a 2 na noc (nejvíc mi tvrdlo břicho v noci) a v pohodě mi to stačí.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 29.01.19 20:29

Brala jsem 6 - 8 tablet a zadnou ulevu jsem nepocitovala. Magnosolv mi nesedl

Mejzli
Závislačka 2938 příspěvků 29.01.19 20:59

Brala jsem Magnesii lactici v těhu a pomohlo mi hodně, hrozil mi předčasný porod a nakonec jsem porodila přesně na den. Dávka se postupně zvyšovala, 3×2 tablety jsem brala zhruba od 6. měsíce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:47

Ja kdyz si jo beru, tak nekolikrat kontroluji, jestli si fakt beru magnesium. Mam z tech prasku hroznej strach :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:00
@Anonymní píše:
Ja kdyz si jo beru, tak nekolikrat kontroluji, jestli si fakt beru magnesium. Mam z tech prasku hroznej strach :D

Mě dělají problém zapijet sou velký :grinning: :grinning:když beru v hodinu ty dvě :D stejně to nezapiju hned po sobě :grinning:kolikrát mi to malém i uvízlo v krku :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >