Obavy o miminko v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:10
Obavy o miminko

Ahoj holky, prosím vás chci se zeptat.Jsem v 11+6 TT a nemám vůbec žádné těhotenské příznaky. :( Kontrolu mám až příští týden a cim víc se blíží ta kontrola tím víc mám strach,,že mi doktor řekne třeba špatný zprávy :( máte to taky naka takhle? Nebo je to taková ta intuice.Jde o to, že s chlapem jsme se opravdu dlouho snažili a teď když se nám to podařilo tak mám strach, že se něco stane :/ je naky způsob, že bych to poznala, že je něco špatně?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 12. týden těhotenství?

Reakce:
mijala
Kecalka 222 příspěvků 29.01.19 20:13

Buď v klidu já taky neměla žádný tehu příznaky , kdyby mi nenarostlo břicho a nepřišel porod tak ani nevím že jsem těhotná, všechno bude dobre :srdce:

Tejule
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 29.01.19 20:13

Nepoznáš nic a jestli tě to uklidní, já kdyby mi nerostlo bricho tak ani nevím, že jsem těhotná, žádný chutě, žádný nevolnosti, prostě vůbec nic. Zkus se hodit do klidu, vím že se to dobře říká, hůř koná, ale nic nezmenis, i kdyby něco, něco se může stát celých 9 m.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:19

Hele, buď v klidu, já mám příznaků hafo, prsa jak Dolly, :poblion:, nevolnosti celý den, únava, vedro… :roll: A stejně se bojím, protože jsem měla už potrat, přestože se mě držely tehdy nevolnosti, ale v bříšku se nikdo dál nevyvíjel. Teď věřím, že to bude dobré, ale obavy jsou i tak. :? Takže příznaky by tě nezachránily :lol: :mrgreen:

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 29.01.19 20:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím vás chci se zeptat.Jsem v 11+6 TT a nemám vůbec žádné těhotenské příznaky. :( Kontrolu mám až příští týden a cim víc se blíží ta kontrola tím víc mám strach,,že mi doktor řekne třeba špatný zprávy :( máte to taky naka takhle? Nebo je to taková ta intuice.Jde o to, že s chlapem jsme se opravdu dlouho snažili a teď když se nám to podařilo tak mám strach, že se něco stane :/ je naky způsob, že bych to poznala, že je něco špatně?

Ahoj, já v 11 týdnu propadla panice jelikož všechny příznaky náhle že dne na den zmizely a ukázalo se, že miminko je naprosto v pořádku. Ale pro jistotu jsem si koupila angel sounds a i Kdyz jsem ve 20 týdnů, občas si miminko poslechnu a hned jsem klidnější. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:55
@ii-ivuska
@ii-ivuska píše:
Ahoj, já v 11 týdnu propadla panice jelikož všechny příznaky náhle že dne na den zmizely a ukázalo se, že miminko je naprosto v pořádku. Ale pro jistotu jsem si koupila angel sounds a i Kdyz jsem ve 20 týdnů, občas si miminko poslechnu a hned jsem klidnější. :kytka:

Ten jsem si koupila taky ale bohužel ještě nic neslyším jen takové šumění

Bubla_Bučková
Kelišová 5212 příspěvků 29.01.19 21:16

Neboj nic to nemusí znamenat. Pořiď si angelsound  :srdce:

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 29.01.19 21:20
@Anonymní píše:
@ii-ivuskaTen jsem si koupila taky ale bohužel ještě nic neslyším jen takové šumění

Hele, ono je dost těžké že začátku srdíčko najít. Urcite pouzivej ultrazvukovy gel a když to mám dopodrobna popsat, tak nejlepsi je poloha na zádech, natažené nohy a hledat opravdu na podbřišku, děloha ještě není velká, takže někde v místech, kde normálně končí ochlupení :mrgreen:

skorotehotna
Kecalka 436 příspěvků 29.01.19 21:56

Já jsem příznaky měla a potratila jsem. Podle toho se to nedá moc poznat

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19196 příspěvků 29.01.19 22:02
@Anonymní píše:

Také mi u druhého těhotenství takhle haprovaly nervy, měla jsem úzkostnou poruchu. Stačilo mi, abych si zašla pro žádanku k obvoďačce, a potom na 10 sezení k psycholožce.
Dostala jsem se z toho ještě než jsem porodila.
Dnes mi tady spí 9 letý kluk, a má energie na rozdávání.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >