_vyrp13_5HTB1SYbfSFXXXXX3XXXXq6xXFXXXK.jpg
[citace] **@Anonymní** píše: "@ii-ivuska":https://www.emimino.cz/profil/ii-ivuska/ Ten jsem si koupila taky ale bohužel ještě nic neslyším jen takové šumění [/citace] Hele, ono je dost těžké že začátku srdíčko najít. Urcite pouzivej ultrazvukovy gel a když to mám dopodrobna popsat, tak nejlepsi je poloha na zádech, natažené nohy a hledat opravdu na podbřišku, děloha ještě není velká, takže někde v místech, kde normálně končí ochlupení :mrgreen:
- Autor: ii-ivuska
- Vloženo: 29.01.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána