Reklama

Integrované dětské sedačky ve VW

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 12.12.16 09:11
Integrované dětské sedačky ve WV

Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo osobní zkušenost s tímto: http://www.volkswagen.cz/…tske-sedacky
Nejde mi o celou autosedačku, ale jen o tu hlavovou opěrku. Zvažuji, zda ji nepořídit své dceři - z klasické autosedačky vyrostla, nicméně když jedeme dlouhou cestu, chybí ji něco, o co by se mohla ve spánku opřít. Má to smysl? Případně nevíte, kde to za rozumnou cenu sehnat (mimo autorizované servisy)?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama