Interaktivní stoleček FP

17.4.17 21:24

interaktivní stoleček FP

Ahojky, chci koupit synovi interaktivní stoleček, docela se mi líbí ty od Fisher price, zaujal mě víc ten Smart stages - zoo, máte ho někdo doma? Je dobrý a je stabilní, neklouže, když se o něj dítko opře? Zvažuju i ten pejskův zpívající s tím telefonem a notebookem. Ale máme doma už toho pejska a piano od Fisher price, tak si říkám, jestli se v těch stolečcích hodně neopakují ty melodie a zvuky, co jsou u těch psů a piana, nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.4.17 21:56

Dobrý den, dcera ho dostala k prvním narozeninám a jsme s ním velmi spokojeni. Teď ji je 17 měsíců a pořád jí baví a každý den si s ním hraje. Stabilitu má dobrou, ale trochu klouže. V době kdy ho dcera dostala ještě nechodila a na plovoucí podlaze ho tlačila před sebou, na koberci drží lépe. Máme přímo to zoo a protože obsahuje spoustu variant hry, tak se tak rychle neomrzí. A i přepínání věkových kategorií je fajn, když si vzpomenu tak je přepnu a písničky a aktivity se mění. Takže já určitě doporučuji. Pokud vím tak hračky FP mají všechny několik opakujících se melodií, akorát je tam jiný text. Ale nevím jak je to přesně u hraček, které uvádíte, my doma máme jen hrnec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 22:00

Ještě dodám k tomu klouzání, pokud se dcera u něj jen postavila a držela se tak neklouzal, to jen když se snažila a vysloveně ho tlačila před sebou. A také má dobrou nosnost, dcera má teď občas výborný nápad si na něj vylézt a sedět na něm a zatím to vydržel :D A to má přes 12kg :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
18.4.17 00:13

Stabilní je, ale na plovoučce klouže jak blázen. Kdyby tam manžel nenalepil protiskluz, tak je z něj chodítko :). Dcera (13m)si s ním dost vyhraje, líbí se i čtyřleťákovi :). Pisu tedy o Smart stages. A máme od FP jeste piano, pejskovo autíčko, pejskův domeček, pejska, ntb, telefon, říkanky a mikrofon, a potvrzuji, že melodie jsou v 90 procentech furt stejné, slova se obměňují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama