Interval v očkování

52
5.6.17 10:43

Interval v očkování

Ahoj, víte prosím někdo, jaký je maximální možný interval v očkování mezi 1. a 2. dávkou Prevenaru 13 a mezi 1. a 2. dávkou Hexacimy? Jedeme na dovolenou a celé se nám to posune. V příbalovém letáku nemůžu najít maximální interval, všude se píše že minimálně měsíc. Ptala jsem se dvou doktorů a každý říká něco jiného, tak jestli máte někdo jistou odpověď :)
Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1269
5.6.17 10:49

Prevenar nevim
Ale ockovani hexacimou je u nas aktualni. Mame ockovani 2+1. Mezi 1 a 2 davkou je interval 2-6 mesicu a mezi 2. a 3. 6-12 mesicu. U klasickeho schematu neporadim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 10:55

@blueberryx Děkuji za odpověď. A prosímtě podle čeho se rozhoduje zda dítě dostane 2+1 nebo 3+1?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
5.6.17 11:01

To jsem chtela ja. Tak jsem se domluvila s doktorkou. 1.davku dostal v 6.mesicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 11:04

@blueberryx Aha. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
5.6.17 11:06

My jsme měli hexu dvakrát po sobě v rozestupu měsíc a prevenar 3 dávky každý měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 11:21

@Mgree Jo takhle je to ta klasika, ale nám do toho právě vleze dovolená, tak bych chtěla vědět, kolik je maximální interval právě. To po měsíci je doporučený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.6.17 11:42

Holky, a ockovali vam Prevenar zaroven s Hexou?? Koncem cervna jde mala na prvni ockovani a doktorka ji to chce naprat zaroven, coz se mne ani trochu nelibi.. bude mit 4 mesice, prvni ockovani odlozeno ve 3 mesicich kvuli zvysene teplote.. Da se Prevenar naockovat treba pozdeji? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 11:44

@Cicita Moje dcerka to má rozděleně, taky začala ve 4 měsících. Napřed prevenar pak za dva týdny Hexacima. a tak by to mělo jet dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 11:45

A prevenarem se začalo proto, že aby se to prý stihlo naočkovat teď nevím dokdy, prostě do nějaké doby, aby to proplatila pojišťovna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.6.17 12:40
@Marketam3 píše:
A prevenarem se začalo proto, že aby se to prý stihlo naočkovat teď nevím dokdy, prostě do nějaké doby, aby to proplatila pojišťovna

Aha, diky, tak ji to navrhnu takhle. A s tim rozdelenim jsi prisla sama? Mela s tim dr. problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.6.17 13:40

@Cicita Doktorka mi řekla sama, že se to může aplikovat dohromady nebo zvlášť, jak chci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
5.6.17 14:12

@Marketam3 Ahoj, u Hexacimy je to 6m. Jestli dáš 2+1 nebo 3+1, je jen na Tobě, výrobce uvádí srovnatelnou účinnost. Pokud se rozhodneš pro 2+1, pohlídej si mezi 1. a 2. dávkou minimální rozestup 2m. Doporučuji očkovat zvlášť, ne s Prevenarem dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
5.6.17 20:05

@Cicita Nám ten prevenar dávala dohromady s hexou. A nebylo jí po tom nijak zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.6.17 16:50

Dobrý den, měla prosím některá z vás interval mezi 1. a 2. dávkou Hexacimy jen 4 týdny? Chtěla bych doktorku požádat o schéma 2+1, ale nevím, jestli je to díky tomuto krátkému intervalu vůbec možné… Děkuji za infirmaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama