Očkování Bexsero

3.6.17 16:09

Očkování bexsero

Očkovala jste některá? Kolik dávek? Jaká byla cena? A reakce po..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.17 16:28

Reakce nebyla žádna, v listopadu to budou dva roky. Tenkrát byla cena 2900 Kč za jednu vakcínu a ockuji se dvě davky. Očkovala jsem dvě děti takže to stalo docela dost peněz ale nelituju ani koruny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 17:08

Teď půjdeme na treti dávku. Cena cca 2700 za jednu, reakce žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 17:13
@Tichošlápek píše:
Teď půjdeme na treti dávku. Cena cca 2700 za jednu, reakce žádná.

A kolik máte roků?? My máme 2,5 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 17:14

@Lucishka64 syn ma teď 2 a 3/4 roku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
3.6.17 17:23

Ockovat jsem nechala deti ve 2 letech, ockovalo se 2 davkama, kazda davka stala 2600 kc, z toho jednu proplatila VZP. Reakce byla pomerne brutalni-horecka, prujem, silna bolest koncetiny, kam se to pichalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
3.6.17 18:27

@Lucishka64 Kluk byl v pátek. Bolí ho ruka, odmítá s ní hybat, včera večer teplota 38,4 dneska bez teploty.
Dávky bude mít 2, cena jedné asi 2800.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 18:42

Holky v kolika jste daly první dávku, ze mate všechny jen dvě? Syn dostal první v 16 měsících, druhou v 18 a treti mame dat za rok az dva po druhé dávce :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
3.6.17 19:01

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
3.6.17 21:22

Můžu se zeptat, jaký má být minimální a maximální rozestup mezi těmi dvěma dávkami? Máme u dr objednanou vakcínu, ale teď jsem zjistila, že dcera bude muset v létě na trhání mandlí, tak přemýšlím, kdy to naočkovat, jestli už teď nebo později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
3.6.17 21:24
@Tichošlápek píše:
Holky v kolika jste daly první dávku, ze mate všechny jen dvě? Syn dostal první v 16 měsících, druhou v 18 a treti mame dat za rok az dva po druhé dávce :think:

Me bylo receno, ze od 2 let jsou davky 2. Od pul roku do 2 jsou davky 3. Ale mam to od nasi doktorky, nic jsem nikde nezkoumala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
3.6.17 21:26
@Sofie2013 píše:
Můžu se zeptat, jaký má být minimální a maximální rozestup mezi těmi dvěma dávkami? Máme u dr objednanou vakcínu, ale teď jsem zjistila, že dcera bude muset v létě na trhání mandlí, tak přemýšlím, kdy to naočkovat, jestli už teď nebo později.

Dle nasi doktorky je minimalni rozestup 2 mesice a maximalni nevim, ale starsi dite bylo az po pul roce a v pohode, neresilo se to (chytlo mezitim nestovice, pak nejakou virozu a tahlo se to).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
4.6.17 10:38

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
4.6.17 13:49
@Taciras píše:
On možná ani maximální nebude stanoven. Náš dr. říkal, že pokud chci, aby šla v září už naočkovaná proti meningokokům, tak je důležitý píchnout tu první (taky budem dávat jen dvě). Akorát mám dojem, že na příspěvek od pojišťovny musí být to očkovací schéma kompletní.

Neni nutne mit schema posledni. Byla jsem tam se stvrzenkou po prvni davce a proplatili mi to. Problem ale ted aktualne je, ze sice to vzp proplaci, ale pro zmenu nejsou vakciny. Nasi doktorce dalo velkou praci sehnat 2 krabicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
4.6.17 13:54
@Ter85 píše:
Neni nutne mit schema posledni. Byla jsem tam se stvrzenkou po prvni davce a proplatili mi to. Problem ale ted aktualne je, ze sice to vzp proplaci, ale pro zmenu nejsou vakciny. Nasi doktorce dalo velkou praci sehnat 2 krabicky.

Já aktuálně objednávala v lékárně a měla jsem ji i přes varování lékárnice, že to může chvilku trvat, ta 3 dny.

Jinak ohledně příspěvku od pojiš´tovny záleží, jaká je to pojišťovna a jaký jede program.
Moje pojišťovná dává body, které pak mohu vyměnit za proplacení určitých věcí (očkování, cvičení, ochranné nebo dentální pomůcky…), takže předpokládám, že jim tam příští týden pošlu naskenovaný očkovák a paragon z lékárny za první dávku a do týdne budu mít peníze na účtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama