Uzlinka v nadklíčku

26.5.17 06:40

uzlinka v nadklicku

Ahojte je mi 31 a chci se zeptat mate nekdo zkusenost??? Cca pred mesicem jsem byla na ockovani proti tetanu po 17 letech…cca po sesti dnech jsem zjistila ze mam malou uzlinku nad klicni kosti ma ani ne 10mm je malicka neboli nezvetsuje(byla jsem i u obvodni rekla mi ze je to reakce na vakcinu) jak dlouho tam muze byt?? a zadne jine problemy nemam krom toho teda ze mam rocniho prcka a boli me zada z noseni :-) prosim pomozte bojim se rakoviny. :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1663
26.5.17 07:09

Nevim, jak dlouho to tam bude, ale pokud doktorka rekla, ze to je reakce na ockovani, tak bych se rakoviny nebala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
26.5.17 07:40

Tak já bych se nechala vyšetřit. Četla jsem už hodně příběhů o původně neškodné uzlince v nadkličku, kdy se z toho vyvinula rakovina mízních uzlin nebo rakovina slinivky.
Je fakt, že zvětšené uzliny mohou být reakcí na prodělanou nemoc(infekci i virozu) a i na to očkování, ale mě by to klidnou nenechalo. Pokud by to přetrvávalo delší dobu než pár týdnů, trvala bych na odběru krve, naše dr.(dětská i praktik),to tak dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
26.5.17 08:10

@bubllinka
No zrovna v nadklíčku by se mi uzlinka teda moc nelíbila… Nebylo by od věci nechat si jí zkontrolovat na sonu.
Jinak teda dcera měla na krku i v nadklíčku uzliny při mononukleoze, takže ne, že by se tam normálně objevit nemohla, ale je třeba to vyšetřit, zda je benigní.
Držím palec, určitě to bude dobré, ale ať máš jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 08:28

Zrovna ji mam taky udelala se mi po chripce a docela dost boli, ale uz sem ji jednou mela kdysi a ztratila se sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 22:25

uzlinka v nadklicku

Uzlinka cca 10mm mozna min..objevila se mi po ockovani tetanu po 17 letech a je tam uz cca 4 tydny…bojim se aby to nebyla rakovina…mate nekdo zkusenost zadne problemy nemam diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama