Intimissimi pohovor

1
7.9.21 17:01

Intimissimi pohovor

Ahoj, v pátek jdu na pohovor do Intimissimi. Mohl by mi někdo poradit jak ho mám úspěšně projít??? Má někdo zkušenosti? Vím ze tam dávají úkol: Když přijde muž a bude chtít poradit s výběrem prádla pro přítelkyni ale ne ví o tom nic tak jak mu poradím správně? 🙏 🙏 🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13783
7.9.21 18:09
@Viky2021 píše:
Ahoj, v pátek jdu na pohovor do Intimissimi. Mohl by mi někdo poradit jak ho mám úspěšně projít??? Má někdo zkušenosti? Vím ze tam dávají úkol: Když přijde muž a bude chtít poradit s výběrem prádla pro přítelkyni ale ne ví o tom nic tak jak mu poradím správně? 🙏 🙏 🙏 🙏

Na pohovoru jsem nikdy nebyl, v tom obchodě asi taky ne, ale sedláckou logikou bych tipoval, že je důležité zjistit velikost, střih (nesnáší tanga nebo nebo naopak babkovské bombaďáky) a případně barvu (nesnáší červenou - připadá si jak šlapka, má ráda černou)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
10.9.21 10:30

Tady se sedláckou logikou nic neprodáte, já dělám dlouhá léta v marketingu a na tohle bych si z voleje netroufl.

Vezměte kamaráda a běžte s ním na výzvědy do nějaké jiné pobočky, nejlépe více a odkoukejte, co všechno budou prodavačky dělat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat