Hlídání dítěte do 10 let

294
6.9.21 19:59

změna místa výkonu práce

Krásný večer všem,

mám takový dotaz. V současné práci jsem ve výpovědní lhůtě. Poté mám již zajištěnou jinou. V současné práci mě z důvodu msty, jelikož jsem si dovolila mít nějaké poznámky (pravdivé), přeřadily na jiné pracoviště (ve stejné pozici, plat stejný), abych si to prý ještě vyskoušela i jinde. Mám dotaz můžu se z toho nějak „vykoutit“? Jedná se o práci zdravotní sestry, kdy místo výkonu je v dané nemocnici, takže mě v rámci nemocnice přeřadit můžou. Lze to nějak řešit - kromě PN. Nechci se vyhýbat práci, jen se mi nelíbí toto chování a msta, jen proto, že si člověk dovolí říct pravdu.

Moc děkuji za odpovědi

Olga

Příspěvek upraven 06.09.21 v 20:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3783
6.9.21 20:02

A co to má společného s hlídáním dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
6.9.21 20:04

Nic, jen že mám děti 7, 10 a 11 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19346
6.9.21 20:06
@Lukolik píše:
Nic, jen že mám děti 7, 10 a 11 let.

Tak změň nadpis dotazu. Vždyť se ptáš na něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
6.9.21 20:07
@Serpentini píše:
A co to má společného s hlídáním dítěte?

Asi to bylo myšleno tak, že když máš dítě do 10 let tak tě zamestnavatel nemůže přeradit na jinou pobočku. Ale jestli to je stejne pracoviště a stejná pracovní pozice tak jen jiné oddělení tak to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.9.21 20:16
@Lukolik píše:
Krásný večer všem,

mám takový dotaz. V současné práci jsem ve výpovědní lhůtě. Poté mám již zajištěnou jinou. V současné práci mě z důvodu msty, jelikož jsem si dovolila mít nějaké poznámky (pravdivé), přeřadily na jiné pracoviště (ve stejné pozici, plat stejný), abych si to prý ještě vyskoušela i jinde. Mám dotaz můžu se z toho nějak „vykoutit“? Jedná se o práci zdravotní sestry, kdy místo výkonu je v dané nemocnici, takže mě v rámci nemocnice přeřadit můžou. Lze to nějak řešit - kromě PN. Nechci se vyhýbat práci, jen se mi nelíbí toto chování a msta, jen proto, že si člověk dovolí říct pravdu.

Moc děkuji za odpovědi

Olga

Příspěvek upraven 06.09.21 v 20:13

Tak PN to také nevyřeší ne? O tu dobu, co budeš v PN se ti protáhne výpovědní lhůta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
6.9.21 20:58
@Luciecernik píše:
Tak PN to také nevyřeší ne? O tu dobu, co budeš v PN se ti protáhne výpovědní lhůta…

To přece není pravda. Asi jsi myslela zkušební dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
6.9.21 21:31
@Luciecernik píše:
Tak PN to také nevyřeší ne? O tu dobu, co budeš v PN se ti protáhne výpovědní lhůta…

To platí jen pokud je výpověď ze strany zaměstnavatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4209
6.9.21 21:50

Já bych na tu nemocenskou šla, aspoň si odpocnes :-) než bude další distančka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 22:31

Asi klasika ve zdravotnictvi. Kdyz jsem byla ve vypovedi, stupnovala se sikana na pracovisti od jedne sluzebne starsi sestry. Ta mi fakt davala coudy, chodila jsem domu s placem, nespala pred sluzbama a tak. Šla jsem marodit a mela jsem klid.

• Citovat
  • Nahlásit
294
7.9.21 08:17
@Anonymní píše:
Asi klasika ve zdravotnictvi. Kdyz jsem byla ve vypovedi, stupnovala se sikana na pracovisti od jedne sluzebne starsi sestry. Ta mi fakt davala coudy, chodila jsem domu s placem, nespala pred sluzbama a tak. Šla jsem marodit a mela jsem klid.

Mohla bys mi napsat soukromou zprávu? Potřebovala bych se tě zeptat na nějaké věci. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
7.9.21 19:45
@JancaS84 píše:
To platí jen pokud je výpověď ze strany zaměstnavatele.

To taky není pravda. Výpovědní lhůta se ničím neprodlužuje. Prostě uplyne a končíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat