intimní dotaz

Anonymni
25.10.09 20:59

intimní dotaz

Ahoj holky mám takový intimní dotaz mám 3 letou holčičku a dneska po koupání jsem objevila u poštěváčku takový dva bílý flíčky ale nevím jestli je to normální nechce si na to nechat sáhnout jsem z toho špatná nevím jestli to mám zkoušet oddělávat nebo jít rovnou k dr.Nemáte s tím někdo zkušenost?Kontroluji ji každý den protože měla synechyi,tak jsem z toho špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
25.10.09 21:03

A zkoušela jsi to otřít (jemně samozřejmě) ručníkem, plínou nebo něčím takovým? Anežka to občas mívá (jestli jsem teda správně pochopila, o co jde), ale většinou se to normálně umyje při koupání. Mívala to hlavně v době, kdy jsme ji mazali (ještě než chodila na nočník). Pokud by ji to ale hodně bolelo, tak bych asi radši zašla k doktorce, pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.10.09 21:11

Děkuji za odpověd,já si taky myslím,že by to mohlo být z krému protožr jí to každý den mažu bepanthenem,aby se neopakovala synechye,na jedné straně mně to trošku šlo,ale na té druhé právě ne,ona nenaříká,že by ji něco bolelo,ale všimla jsem si dneska že se občas poškrábala,tak jsem se jí tam podívala a našla tohle,jsou to takové malé hrčky s bílým vnitřkem.Omlouvám se za ten popis

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.10.09 06:47

není to náhodou normální součást „intimní pokožky“ v těchto místech?
Teda nevím, jaká je to velikost, ale takové takoby milie, to je normální a holt už z ní začíná být ženská, tak se mění i tady…

Ale pokud by to bylo velký nebo to bolelo, asi by bylo dobrý, aby to skoukl doktor, protože to může být nějaký zánět.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.10.09 13:19

Holky děkuji za odpovědi,budu jí to hlídat zatím si na nic nestěžuje,tak ji nechci trápit u dr. Niki ty milie by měly vypadat jak?Asi ji moc prohlížím ale už se bojím kvůli té synechii co měla Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.10.09 20:22

bílá kulička v pleti nebo kůži, jako beďar s bílou špičkou, ale nezarudlý, nevím, jak to popsat. Bývá to na pleti, pod očima a taky …no tam…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama