Intimní dotaz - bradavice?

Anonymní
30.1.16 12:02

Intimní dotaz...bradavice?

Prosím o radu,

před několika týdny se mi udělal v intimní oblasti bílé povlaky, které celkem svědí. A před týdnem jsem na klitorisu nahmatala výstupek, který dosti svědí. Dokonce jsem včera při chůzi cítila i že to bolí a dneska také. hlavně svědí.
Výtok nemám. Na internetu jsem četla koupit si propolisovou tinkturu ale mám pocit, že jsou bílé povlaky ještě větší a hrbolaté.
K lékaři samozřejmě půjdu jsem objednaná ale přece.. s tímto zkušenosti vůbec nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
30.1.16 12:19

Tak ja nevim, zkus canesten prozatim, takle podle popisu ti to nikdo nepovi a fotku zde prosim nedavej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
30.1.16 12:39

To nebudou bradavice - ty obvykle nesvědí a ihned poznáš, že jde o bradavičku… Napadá mě herpes, ale nevím, nechci zbytečně stresovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
30.1.16 13:33

Opar ma rychly prubeh. Misto nejdriv svedi, pak zacne bolet, udela se dosti bolestivy pupinek, ktery praskne, pak se zacnou delat stroupky. Doba celeho procesu zalezi na imunite. Od 4-14dni.

Toto teda nevim. Bile povlaky bych tipla na plisen, takze na cannesten treba, ale ty vystupky k tomu, tezko rict.

• Nahlásit
  • Citovat
3399
30.1.16 13:44

Zajdi co nejdríve na gyndu, tam ti poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
30.1.16 13:57

Při druhémtěhu se mi dělali bedary, ale pořádné, byly obří musela jsem je vždy hodně napařit ve vaně i několik dní po sobě dokud se mi je nepodařilo prasknout (před zrcátkem) byly hodně bolestivé a když praskly teklo dost hnisu a krve. Nyní to pro změnu nemám, ale zase od křečové žíly mám jeden pysk 3× takový než druhý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama