Intimní hygiena u malých dívek

5
31.3.20 19:49

Intimni hygiena u malich divek

Maminky…mám doma malou 2 letou holčičku…meju ji pipinku tím způsobem že si dcera ve sprše čupne, já si dám na ruku dětské mejdlo (neparfemované) a prstem ji vytru mezi pyskama (i okolo posevniho vchodu)a pak i okolo buchty.moje gynekoložka mi řekla že nemám používat ani mejdlo a ani ji tam sahat prstama…a jiná lékařka zase že jídlo ano ale ne mety pysky že jen jako buchtu zvenku a potom pipku roztáhnout a vymejt vodou… Tak jsembzvtohobjelen…Jak mejete? Dělám to tedy dobře nebo spatne :think:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

1370
31.3.20 20:01

Jenom buchtu z venku a pak roztáhnout pipku a vymejt ji vodou.

• Nahlásit
6300
31.3.20 20:02

Ja to neprehanim ani u sebe, zadny mejdlo, tak bych to neprehanela ani u ditete.

• Nahlásit
779
31.3.20 20:02

Troll ne?

• Nahlásit
601
31.3.20 20:07
  • Nahlásit
5473
31.3.20 20:39

@Gortyna ne troll, ale úchyl :roll:

• Nahlásit
1657
31.3.20 20:41

Mýdlem? Vtip? Čistá voda proboha :roll:

• Nahlásit
770
31.3.20 21:18

Proc proboha troll? 8o taky meju detskym mydlem. Doporuceno detskou doktorkou. Jsou ji 4

• Nahlásit
5
31.3.20 21:24

:think: :pocitac:
Nějak nechápu komentáře typu troll a úchyl:angry:

• Nahlásit
15856
31.3.20 21:38

Na co mydlo??? Staci voda a to u dospele zeny taky.

• Nahlásit
Anonymní
31.3.20 21:49

Nevím, jak u malých holčiček, ale já se tam od dětství vždycky myla normálně mýdlem jako každou jinou část těla. Neslyšela jsem o tom, že by se na intimní hygienu nemělo používat mýdlo… 8o

• Nahlásit
Mejdlovak
31.3.20 21:58

Dětským mýdlem je patrně myšlen dětský gel k intimní hygieně typu Fytofontana Gyntima dětský, který je určen dětem od tří let věku, běžně je k sehnání v lékárnách. A ne, čistá voda vždy rozhodně nestačí. Taky jsem ho v poměrně nízkém věku, a na doporučení pediatra, pro dceru kupovala. Není nutné, aby se s ním dítě mylo denně, určitě je dobré střídat s čistou vodou. A určitě je dobré učit už malé dívky o sebe pečovat. A milé dámy, naše sedmdesátiletá pediatrička tento dětský gel také označuje jako intimní mýdlo. Nevím, proč by hned mělo jít o trolla. A jsem se svolením administrátorů reinkarnace jiného nicku, který nemá se zakladatelkou nic společného.

• Nahlásit
Mejdlovak
31.3.20 22:03
@warita píše:
Na co mydlo??? Staci voda a to u dospele zeny taky.

Nezlob se na mě, ale jsi nechutné čuně, nebo míváš nestandardně suché a čisté období okolo ovulace. Ona asi každá žena má jiné potřeby a jinou fyziologii těla.

• Nahlásit
Mejdlovak
31.3.20 22:08
@Anonymní píše:
Nevím, jak u malých holčiček, ale já se tam od dětství vždycky myla normálně mýdlem jako každou jinou část těla. Neslyšela jsem o tom, že by se na intimní hygienu nemělo používat mýdlo… 8o

Obyčejné mýdlo na intimní partie rozhodně nepatří, dokonce škodí, já si pod tímto označením představuji gely určené k intimní hygieně. Například Lactacyd, Chilly intima, Cannaderm intime nebo Eveline Lactymed.

• Nahlásit
Mejdlovak
31.3.20 22:09
@migmina píše:
Proc proboha troll? 8o taky meju detskym mydlem. Doporuceno detskou doktorkou. Jsou ji 4

Konečně někdo normální :palec:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama