Syn mě odmítá

29.3.20 08:40

Syn mě odmítá

Dobrý den,

syn (15mesicu) mě naprosto odmítá. Respektive akceptuje se mnou být pouze když manzel není doma. Jinak se ode mě nechce nechat, mazlit, pusinkovat prostě vůbec nic. Když jsme doma samy tak se necha maximálně pochovat ale nic víc. Před usnutim nebo v noci mě nechce absolutně. Vzdycky se v me přítomnosti strašně rozbreci. Manzel ho uspí v manzelske posteli a pak tam s nim usne až do rána. Do postýlky ho dát nechce protože mu ho je v postýlce líto takže v posteli spi mezi námi, ale převážně v objetí s manželem a když place v noci tak manzel se okamžitě budí a konejsi ho. Když se náhodou probudím já první a začnu ho utěšovat rozbreci se ještě víc…je mi hrozně. Mám pocit že jsem selhala. Snažím si to nebrat osobně ale je to tak strasne těžký. Navíc manzel místo aby mě podporil tak mi řekl, že se malému asi dostatečně nevenuju a proto mě nechce. Pak se sice omluvil, ale ty slova tak neskutečně bolí…třeba je to pravda…a tenhle koloběh je stále.
Nemáte někdo stejnou zkušenost? Nebo radu jak tohle období přečkat? Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24834
29.3.20 08:44

@Pralinamalina
Chová se tak od narození? Asi ne. Nejspíš má tátu trošku vzácného, proto se snaží si ho užít, když je doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
29.3.20 08:44

U nás je to obráceně, dcera 20 měs se ode mě nehne, už jsem z toho taky na prášky, protože si nemůžu dojít ani na nákup, taky bych potřebovala radu, ale to zas takovou, jak ji ode mě odpoutat, ale jako chápu, proč je na mě tak fixována, chlap s dětmi moc času netráví, ale to co je u vás, tak tomu fakt nerozumim, protože předpokládám, že tvůj manžel chodí do práce, tudíž se synem trávíš určitě víc času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 08:48

@Zoe1
Ano do práce chodí. Odchází ráno a vrací se po 7 večer. Volný den má 1 den v měsíci takže je s náma minimalne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
29.3.20 08:48

Tvuj manzel toto cele zavinil. Maly ackoliv ma 1,5 let tak je dost chytry a táta mu da vzdy to, co si rekne… Proto je s ním větší kámoš.
Spát s Váma nemá, konejsit ho vzdy kdyz se rozbrečí taky nemá.. A to co ti rekl je fakt hnusné… Jste rodiče, mate tahnout za jeden provaz! Kazdy k nemu ale pristupujete jinak. Ty k nemu pristupujes lepe, asi mimču nedas vzdy to co si vyřve a maly ví, ze to u otce dostane… Horši je, ze se to snad i tvemu manželi líbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 08:50

@Russet Úplně od narození ne, ale nikdy nebyl moc mazlive miminko zato s manželem si to užívá. Brala jsem to takhle - že má tatu vzácného, ale zaráží mě, že me v podstatě odmítá i když jsme doma samy. Neznám, že by mi přišel položit hlavu na rameno jen tak. Jsem taková ta nezbytná osoba co tam je vždycky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 08:57

@Šimelda přesně takhle to je! To co jsi napsala bych ti mohla podepsat!!
Jenže s manželem není domluva! Je to přece malé blbe mimi, které nemá rozum aby nás využívalo. Tohle si plus minus manzel myslí a je hrozně těžké s někým takovym pracovat…
Nikdy jsme neměli konflikty ale po narození syna a jeho výchovných metodách se mezi nás tvoří propast..
A ano dle me se to manželovi líbí, že on je ten hodný
Domlouvali mu i jeho rodiče byli tady s nami 14 dni a nestacili se divit co syn predvadi kdyz ho tatinek nahodou nepochova a absolutně nic si z toho chlap nevzal
Jenže co já s tím mám dělat? Nechat to být?
Rozhodně nechci synovi povolit „abych se mu zalíbila“ ale jak z toho ven???

Příspěvek upraven 29.03.20 v 09:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 09:01

@Pralinamalina

No, kdyz uz ani slova nestačí…
Tak ja vazne nevim :(
Nebyla by tu prosim nejaka zkusenejsi matka, ktera umela dat chlapa do latě???.???

• Nahlásit
  • Citovat
403
29.3.20 09:03

Očividně tatínek všechno dovolí a proto mu syn visí na krku. Zkus si s ním o tom promluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 09:06
@Anonymní píše:No, kdyz uz ani slova nestačí…
Tak ja vazne nevim :(
Nebyla by tu prosim nejaka zkusenejsi matka, ktera umela dat chlapa do latě???.???

Nebo bych ji dala toho velkého na převýchovu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3839
29.3.20 09:16

No asi bych s ním promluvila aby se trochu krotil a ne rozmazloval ho tolik. Já si teda myslím že pravdu je ještě hrozně maličký. A emoce neovládá takže schválně určitě to nedělá. Také mám 15 měsíčního syna. na začíná to být jak píšeš akorát na mě protože jsem s ním furt doma. Byla jsem před dvěma týdny v nemocnici na týden a od návratu to začíná být docela mazec. Když se v noci vzbudí no tak pak normálně neusne jako to bylo dřív, ale dělá scény pokaždé když jenom vyjdu z dětského pokoje. I když klimbá tak prostě jak tam nejsem řve. Už jsem unavená, dala bych si s jednou vyspat ve své posteli. Když ho manžel chce pohlídat a já chci jít do ložnice si zdřímnout tak taky řev…
Asi malý bere jako hlavního pečovatele tatínka. Možná sněhu cítí něco co z tebe tolik necítí? Nebo si ho prostě užívá když je doma. Já chápu že to je na palici a že tě to moc trápí. Určitě se to otočí, Tak se snaž užít si klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10196
29.3.20 09:19
@Pralinamalina píše:
@Zoe1
Ano do práce chodí. Odchází ráno a vrací se po 7 večer. Volný den má 1 den v měsíci takže je s náma minimalne

a dokáže ti říct, že se mu asi málo věnuješ, proto tě nechce. manžel je dost hulvát. Neskutečný. Je to o tom, že dítěti je vzácný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 09:25
@Šáruší píše:
a dokáže ti říct, že se mu asi málo věnuješ, proto tě nechce. manžel je dost hulvát. Neskutečný. Je to o tom, že dítěti je vzácný.

Ano hulvát je, ale takový nebyl. Měli jsme dohady jako všichni, ale nikdy nebyl hulvát nebo slovně útočící

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
29.3.20 09:26

@Pralinamalina A nevyvsvetlujes si jen synovi chování špatně? Syn je taky pořád táta táta táta. Táta je mu prostě vzácný. Syn teda spíš lépe usíná se mnou, ale zase má určitě činnosti, u kterých raději preferuje manžela, u něčeho zase babičku s dědou. A já většinou odskáču nejvíc negativního chování. Mi to přijde docela normální, že si dítě a každým utvoří trochu jiný vztah a chce s ním dělat trochu jiné věci. Ty toho za den se synem zazijes mnohem více než manžel, tak mu nech alespoň to uspavani. Mimochodem, když je manžel doma jen po večerech, není náhodou syn od malička zvyklý hlavně na uspavani od manžela? Manžel má blbý kecy. Ale je to chlap a přijde mi, že chlapi maj často pocit, že člověk nic nedělá, pokud o tom nepodava hlášení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4924
29.3.20 09:32
@Pralinamalina píše:
@Zoe1

Při takové pracovní době se syn s tátou vidí minimálně, ani se nedivím, že si to chtějí vynahradit :nevim: Jinak když bylo mým dětem 1,5r taky s námi spali a taky jsme je utesily když potřebovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama