Intimní problém u ženy

Anonymní
16.1.21 15:58

Intimní problém, ženy

Ahoj ženy a možná i muži. Připadám si hodně špatně, protože jsem toto nikdy nezažila a nikdy mě nenapadlo, že zažiji.
V úterý jsem byla na preventivní prohlídce u gynekologa. Vše v pořádku, jako vždy. Za tři týdny si mám zavolat na výsledky z cytologie, ale jsem v klidu - běžně je mám na výbornou.
Ale co se nestalo - ten den o pár hodin později jsme měli s přítelem styk. Tedy… Skoro. Užívali jsem si s vibrátorem, on sám do mě vnikl, ale neudělal se… Hygienu dodržuje, vždy se předtím umyje.

No a já od té doby cítím dole rybinu, na spodním prádle. Ale i když si sáhnu dolů - k pochvě i k mocaku. Teď mě čekají měsíčky, tak že nemohu k lékařce… Ale jsem z toho docela v haji. Nikdy jsem to neměla. Jediná změna - nový vibrátor, nové spodní prádlo ( ale to jsem vyptala před použitím ), jinak vše při starém. Ochrana používáme spermicidní tbl.

Jinak žádné svědění, výtok, bolesti apod. Nic takového. Jen cítím zápach

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1527
16.1.21 16:15

A proč bys nemohla k doktorovi? Tam můžeš jít kdykoliv a taky bych to udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:19

@Lil Kitkatt Když mám měsíčky, tak mě. tezko vyšetří přeci

• Citovat
  • Nahlásit
1527
16.1.21 16:21

Myslíš, že gynekolog nikdy nevyšetřoval ženu, která krvácí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:25

@Lil Kitkatt Co vím, tam když mám měsíčky, tak chodit nemám ( sterý neudělá ) - navíc bych stejně musela až v úterý… To jsou neobjednanr. Co Dot e doby??? Zatím sjemzaradila kefír.

• Citovat
  • Nahlásit
1527
16.1.21 16:31

No, pokud už teď menstruuješ, tak si tam rozhodně nic nepatlej, ještě bys to mohla zhoršit. Kefír na to podle mě nezabere.
Z mého okolí měly ženy tenhle ty problémů často v případě nevěry partnera, takže přeléčit by se měl i partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:35

@Lil Kitkatt

Díky. No, nevěru u něj netypuji :mrgreen:

Ještě měsíčky nemám, prý každým dnem, snad za čtyři. Ale je to celkově zvláštní žádné bolesti a od toho úterý jen zápach - ne nic extra, ale cítím to. A bohužel gynekolog až v úterý. Což při mém štěstí dostanu ještě ten den v plné palbě

• Citovat
  • Nahlásit
1527
16.1.21 16:48

Pokud MS ještě nemáš, tak můžeš zajít v pondělí někam k zastupujícímu doktorovi nebo to třeba stihneš i v to úterý. Ale nevěřím, že tohle vyléčíš něčím po domácku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5193
16.1.21 16:51

Bych si koupila tabletu Canestenu, pockala pres mesicky, to se sliznice sama cisti a kdyby trvalo po mesickach tak resila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 17:03

Tady nejde o to, že by doktora v pondělí nerodinovala. Ale o to, že má objednané pacientky a tím to končí. Neobjednanr jsou jeden den v úterý. A navíc v pondělí stejně nemohu - po práci musím vést auto do servisu, což není u nás ve městě, čekám na ten termín už od prosince.

• Citovat
  • Nahlásit
16.1.21 17:19
@Anonymní píše:
Ahoj ženy a možná i muži. Připadám si hodně špatně, protože jsem toto nikdy nezažila a nikdy mě nenapadlo, že zažiji.
V úterý jsem byla na preventivní prohlídce u gynekologa. Vše v pořádku, jako vždy. Za tři týdny si mám zavolat na výsledky z cytologie, ale jsem v klidu - běžně je mám na výbornou.
Ale co se nestalo - ten den o pár hodin později jsme měli s přítelem styk. Tedy… Skoro. Užívali jsem si s vibrátorem, on sám do mě vnikl, ale neudělal se… Hygienu dodržuje, vždy se předtím umyje.

No a já od té doby cítím dole rybinu, na spodním prádle. Ale i když si sáhnu dolů - k pochvě i k mocaku. Teď mě čekají měsíčky, tak že nemohu k lékařce… Ale jsem z toho docela v haji. Nikdy jsem to neměla. Jediná změna - nový vibrátor, nové spodní prádlo ( ale to jsem vyptala před použitím ), jinak vše při starém. Ochrana používáme spermicidní tbl.

Jinak žádné svědění, výtok, bolesti apod. Nic takového. Jen cítím zápach

Já taky smrdím je to přirozené jako ochlupení v podpaží nebo pod bříšku :jazyk: :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
16.1.21 17:26
@Anonymní píše:

Jinak žádné svědění, výtok, bolesti apod. Nic takového. Jen cítím zápach

Tak já bych spíše pokud nemáš žádné jiné problémy kromě zápachu a dokud ještě nemáš ms tak bych koupila nějaký intimní sprchový gel, existují i přímo proti zápachu a uvidíš pokud by to přetrvávalo tak k dr, ale myslím, že žádne kvasinky ani infkece to nebudou když nemáš pocit pálení nebo svědění, ale je to dost idividuální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
16.1.21 17:28
@Martina Čer.is.back píše:
Já taky smrdím je to přirozené jako ochlupení v podpaží nebo pod bříšku :jazyk: :mavam: :mavam: :mavam:

to je odpověď jak noha.. :zed: Že běžně smrdíš ty, ještě neznamená, že chce smrdět i zakladatelka.. ;) :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10004
16.1.21 17:28

Můžeš zkusit nejprve než se dostaneš k Dr. Rosalgin je jak na bakteriální tak i na kvasinkovou infekci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
16.1.21 17:39

Nedělala bych teď žádné nepřirozené zásahy, výplachy apod. a počkala, jestli se to samo nevyřeší menstruací. Pak bych šla teprve k dr. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat