IPL a tetování

Anonymní
19.7.19 17:15

IPL a tetování

Zdravím ženy, raději anonymně, nemusí všichni vědět, jaká jsem kráva a že tady těch známých je..
Už nějakou dobu mám doma IPLko a jezdím si s ním po nohách, úspěšně se mi zatím dařilo vyhýbat se všem znaménkům i tetování na nártu, až do dnes. Nebudu to dlouze rozmazávat, prostě se mi podařilo „vypípnout“ si kousek tetování. Co si budem, bolest jak pra*e, vypadlo mi to z ruky a nevěděla jsem, kvůli čemu mám řvát první. Zachladila jsem to suchým chladem a mázla kalciovkou, nic lepšího mě nenapadlo, okolí je lehce začervenalé, a tak 2 centimetry na centimetr mají lehký otok. Stálo se to již některé z vás? Mám s tím nekam jít, nebo si z toho nedělat hlavu? Upřímně bych kvůli své nedbalosti nerada měla na noze nějakou hnojárnu. Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
1.6.20 16:53

IPL tetování

Ahoj.
I mně se to stalo teď. Můžeš napsat prosím, jak jsi to řešila a jak to dopadlo?
Průběh a doba?
Děkuji. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.6.20 15:30
@Oliva37 píše:
Ahoj.
I mně se to stalo teď. Můžeš napsat prosím, jak jsi to řešila a jak to dopadlo?
Průběh a doba?
Děkuji. :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.6.20 15:31

Průběh

Napíši něco o průběhu hojení.
Třeba to někomu pomůže.
Ihned při osvětlení to silně štíplo.
Pokožka v místě záblesku byla popálená, červená ca. 3×5 cm. Dost bolestivé a citlivé. Přímo podél linky tetování vystouplá bílá linie, která po ledování postiženého místa splaskla.
Pak se v linii tetování objevily puchýřky. Po třech dnech pokožka v místě poškození začal svědit a hojit.
Po dvanácti dnech v místě poškození je stále patrné začervenání.
Puchýřky se zatáhly. Tetování nezměněné. Občas místo stále svědí, je citlivé a pokožka je hrubá.
Možná že se vrchní vrstva sloupne.
Celou dobu mažu kalciovkou.
Teď už je to v pořádku. Ale vyplašená jsem z toho byla pořádně. 👻
Hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama