Reklama

Iris diagnostika - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 16.04.18 16:08
Iris diagnostika - zkušenosti

Ahoj, má některá z Vás jakoukoli zkušenost s Iris diagnostikou (analýou oční duhovky a následnou terapií zdravotních neduhů)? Díky za sdílení Vašich pozitivních či negativních zkušeností…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 16:23

Já byla a naprosto vyhozené peníze. Paní mi tam neustále omílala nějaká procenta a čísla, kterým jsem absolutně nerozuměla, je to hodně nebo málo? Nedokázala mi smysluplně vysvětlit co to vlastně znamená a co mám dělat. Jen mi nabídla ty předražené kapky na vyladění energií. Vyhozených 1000 kč.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >