Iris diagnostika - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 16.04.18 16:08
Iris diagnostika - zkušenosti

Ahoj, má některá z Vás jakoukoli zkušenost s Iris diagnostikou (analýou oční duhovky a následnou terapií zdravotních neduhů)? Díky za sdílení Vašich pozitivních či negativních zkušeností…

Reklama

Reakce:

Anonymní  16.04.18 16:23

Já byla a naprosto vyhozené peníze. Paní mi tam neustále omílala nějaká procenta a čísla, kterým jsem absolutně nerozuměla, je to hodně nebo málo? Nedokázala mi smysluplně vysvětlit co to vlastně znamená a co mám dělat. Jen mi nabídla ty předražené kapky na vyladění energií. Vyhozených 1000 kč.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama