Iscare IVF

21.7.15 15:18

iscare IVF

Ahoj holky přemýšlím o IVF a ted se rozhoduji CUBE nebo ISCARE. Nechci aby to vyšlo na moc a co jsem koukala na ceník v ISCARE myslíte že je nutné AH? a co říkáte na ICSI? Spermiogram máme jednou ukázkový podruhé horší je to jak na houpačce a podle lékařů by mělo být u mě všechno dobrý. Poradíte mi prosím, už jsem s toho zoufalá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

43
21.7.15 16:53

Ahoj, taky jsme chodili do Iscare a byli jsme moc spokojeni. Ja bych ICSI doporucila, je to takova jistota, kdyz je spermiogram jak na houpacce. Take jsme to tak meli, oplodnila se nakonec vsechna vajicka :) a to u nas byl spermiogram katastrofalni… :? Ale AH podle me nutne neni, pokud je embryo kvalitni, chytne se, kdyz neni, ani AH mu nepomuze… Kazdopadne Vam drzim pesti, at se to podari :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4819
22.7.15 08:27

@chnapiček AH nutnost není. ICSI je pro případy, kdy je něco špatně se spermiogramem. Možnost je i část vajec nechat oplodnit jen tak a část nechat oplodnit pomocí ICSI.
Iscare znám, vystřídala jsem tam skoro všechny doktory, než jsem si tam našla takového, který by mi vyhovoval. A takhle je to, myslím, všude. Tím chci říct, že neuděláš chybu, ať už půjdeš tam, či onam. Všude najdeš klady a zápory.
Ale za sebe nijak Iscare nevyzdvihuji. Nemyslím, že nějak vyčnívají nad ostatní CARy.
Mimochodem - když máte spermiogram ukázkový (někdy horší) a ty jsi OK - proč přemýšlíš o IVF?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama