Isofix na vajíčko Cybex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

werca84
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 01.05.18 16:42
Isofix na vajíčko Cybex

Holky prosím vás, potřebuju poradit, :roll: koupila jsem si vajíčko od Cybex, typ Aton5.Chybí mi akorát ještě k němu Isofix. Nevim jestli musí být ten Isofix přímo na ten typ Aton 5,nebo by seděl z kteréhokoliv typu vajíčka (aton2,3atd.) Nevím jestli mě chápete :) ***

edit admin - poptávka

Reklama

Reakce:

Ell-Ell
Kecalka 296 příspěvků 01.05.18 17:46

@werca84 Taky jsem to resila i ohledne adapteru na kocarek. Mame Cybex Aton 4 a koupili jsme zakladnu Aton Base 2-Fix. Pisou u toho - Zakladna je kompatibilni s autosedackami Cybex Aton (krome modelu Basic). Shanela jsem na bazarku pul roku a nikdo samostatne neprodaval, takze jsme holt museli koupit novou.Ale treba se ti postesti :lol:

werca84
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 02.05.18 08:38
@Ell-Ell píše:
@werca84 Taky jsem to resila i ohledne adapteru na kocarek. Mame Cybex Aton 4 a koupili jsme zakladnu Aton Base 2-Fix. Pisou u toho - Zakladna je kompatibilni s autosedackami Cybex Aton (krome modelu Basic). Shanela jsem na bazarku pul roku a nikdo samostatne neprodaval, takze jsme holt museli koupit novou.Ale treba se ti postesti :lol:

Takže by zhruba měli sedět všechny typy, krom teda jak píšeš některých modelů. Děkuji za radu :palec:

Ell-Ell
Kecalka 296 příspěvků 02.05.18 09:24

@werca84 Ano presne tak ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama