Reklama

Pohodlná autosedacka pro 21 mesicni dite 15.5kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 23.04.18 15:39
Pohodlná autosedacka pro 21 mesicni dite 15.5kg

Zdravím maminky a moc prosim o radu. Holcicka ma ted v 21 mesicich 15kg. Sedime v autosecce Römer duo plus 9-18kg, po sestre, jiz ma neco za sebou. Celkove mi sedacka prijde moc tvrda a nepohodlna, zhora nad hlavickou jakoby chtel sklouzavat potah a odhaluje se polystyren. Nemam z toho vubec dobry pocit, proto chceme koupit novou. V létě nas ceka Chorvatsko.. Potrebovala bych tip na bezpecnou, pohodlnou a prostornou autosedačku s polohovanim, která by vydrzela jeste alespon chvili.. Nevim jestli vybírat radeji ve vahove kategorii 9-35? Mame dlouhana, takže pocitam ještě s kategorii 18-35kg, ale na tu je asi jeste brzy. Dekuji Vam moc za pomoc, pripadne za konkrétní tip na nejakou osvědčenou autosedacku. :)

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20542 příspěvků 23.04.18 15:49

15-36 kilo my máme Romer kidfix xp, v různých variantách jí má i většina mých známých. 9-35 a 18-35 se mi zdá jako blbost oboje.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 23.04.18 16:12

@Martina Kretková Já mám pro děti 9-36kg Zopa Carrera jde dolohovat a přijde mi dost konfortní a bezpečná i když je to levnější autosedačka

Anitramm
Kecalka 121 příspěvků 23.04.18 16:27

My máme tuhle. ;) https://www.britax-roemer.cz/…ls/1960.html

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 23.04.18 16:42

@Martina Kretková sice váhou by mohla jít do sedačky 15-36 kg, ale věkem na ni ještě nemá, a 9-18 nyní máte a kupovat novou 9-18 na chvíli je asni nesmysl, takže by bylo asi nejlepší jít do 9-36kg.
Když používáte Duo, tak máte v autě i isofix, tak koukněte na tuhle sedačku, je isofioxvá, dá se snadno polohovat, má vylepšenou boční ochranu a hlavně vnitřní pásy má až do 25 kg, takže by s těmi pásy ještě nějakou dobu vydržela: http://autosedacky.mimishop.cz/…ie-bold-2018

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 23.04.18 23:37

@steeve děkuji za tip, určitě pujdu nekde nazivo osahat. Ja prave nikdy nefandila velkemu vahovemu rozpětí, myslela jsem, ze vystacime s 9-18kg, tak jak se doporučuje. Mam obavu, ze cim je sedacka univerzalnejsi a slozitejsi, tim jde bezpečnost podstatně dolu. Ale asi i tato vahova kategorie ma sve opodstatnění, nejsou vsechny deti tabulkove.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11017 příspěvků 24.04.18 01:20

Dobrý den,

jen připomínám, že autosedačky najdete také v Bazaru eMimina. Mrkněte, jestli tam maminky po dětech neprodávají zrovna tu, kterou si vyberete. :)

Pěkný den :kytka:
adminka Eliška

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 24.04.18 08:38

@Martina Kretková ano, i já jsem spíše pro jednokategorické sedačky, ale v některých případech když je dítě silné a přitom věkem nebo výškou malé je rozumnější volba vícekategorická sedačka. Nejsou všechny děti tabulkové.

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 01.05.18 10:04

@steeve mohla bych poprosit o Vas nazor na autosedačku Concord vario xt-5? Tato asi neni polohovatelná? De­kuji

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 02.05.18 08:24

@Martina Kretková ten Concord je trochu polohovatelný, ale vnitřní pásy má jen do 18 kg, to na moc dlouho nevyužijete, lepší by bylo sedačku jako jsem psal, ta má pásy až do 25 kg, a je za polovinu.

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 02.05.18 12:56

Prave nyni je concord v lidlu v akci za 5500, ale mam zase obavu, aby to nebyla nějaká stara skladovka. Nemuzu u nas nikde natrefit na joie bold, nevim jestli kupovat naslepo. Jedna se mi o pohodlnost, aby byla sedacka dobře polstrovana i na delsi jízdy, nocni prejezdy atd. Tak nevim :roll:

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 02.05.18 15:37

@Martina Kretková a v tom Lidlu ji nebudete kupovat naslepo?, vždyť ji mají jen v LidlShopu, a tamní prodavačky v Lidlu vám ji taky nepředvedou, neporadí, ten Concord v minulých testech dopadl jen průměrně, proto se ho asi výrobce zbavuje přes Lidl.

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 02.05.18 20:10

Tuto mame moznost vyzkoušet, ale za ty peníze se mi to zdalo podivne. Zkusim tedy na Vase doporučení j.bold, asi to bude pro nas opravdu nejlepsi volba. Snad budeme spokojeni. Dekuji

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 16.06.18 11:10

steeve mohla bych poprosit o Vas nazor, stale vaham nad autosedackami Joie Bold a britax Advansafix II sict. Na zahranicnich uzivatelskych recenzich jsem se docetla, ze Bold neni prilis pohodlny, malo polstrovany, u Advansafix II mam zase zmatek v užití vnitřních pasu, nekde pisi do 18kg, jinde do 20 kg, dokonce jsem se docetla i do 25kg. :roll: Cenovy rozdil az tak moc neřeším, jde mi hlavne o bezpečnost a pohodli. Děkuji

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 18.06.18 08:24

@Martina Kretková Advansafix II se již 2 roky nevyrábí a ten měl pásy do 25 kg, nyní je v prodeji model Advansafix III a ten má pásy už jen do 18 kg, jako drtivá většina sedaček 9-36.
Joie bold je užší, má ty pásy do 25 kg, a jak je pohodlný to se musíte zeptat dětí co ji používají. Je levnější, a je to znát třeba na materiálech, takže pokud vám nevadí ty 2t. navíc tak bych šel do Advansafixu: http://autosedacky.mimishop.cz/…ii-sict-2018

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >