IVf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 10:24
IVf

Ahoj všem.Jsem tu poprvé a chtěla bych se zeptat.Jsem pátý den po ET.Hodně mě začíná bolet v kříži-po chvíli to poleví a po ránu bolí i prsa,ale během dne to trochu ustane.Může to něco znamenat? Díky za radu

Reakce:
cokoliv
Kecalka 115 příspěvků 07.08.09 12:32

Ahoj Marti :-)

Muze to znamenat „cokoliv“ …
Tyto priznaky pocituji holky,kdyz jim ET dopadlo a pocituji takove priznaky i kdyz to NEdopadlo…

Myslim,ze je zbytecne se pozorovat..PTZ ja se citila pokazde trochu jinak a nikdy to nic neznamenalo.

kazdopadne ti preji hodne pevne nervy a HLAVNE // !!!!!

Pá J.

marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 14:41
Jíňa

Vím,že pozorování je k ničemu.Mám za sebou už dvě IVF a dvě mimoděložní těh.Říkám si do třetice všeho dobrého i zlého.Takže hlavu vzhůru a změnit myšlenky.Díky Ahoj

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 07.08.09 17:40

marťanko -může to znamenat všechno možné i nic :roll: , hlavní, je, že embryjka u tebe chtějí zůstat, i když si blbě vybraly místo, teď už nemají úniku! (tedy pokud jsi bez tub :wink: )
Znám holčinu, která měla přirozeně mimoděložní, pak u prvního IVF a druhé IVF se podařilo :D

tak hodně štěstí !

marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 23:41

Borisce.Ano jsem bez tub.Říkám si taky,že není kam utéct.Kontr.je až 19.8-to je nar.mé babičky,tak snad donese štěstí.
1 IVF bylo bez úspěchu
2 IVF mimoděložně
přirozená cesta-taky mimoděložně
3 IVF uvidíme 19.8

lolitka25
Nováček 6 příspěvků 19.07.12 14:45

Ahojte kocky,
Chystala som sa na IVF v Gennet Praha, ale uz som tehotna. Doma mam 2 nepouzite neotvorene balicky gonal f 900pen a jeden otvoreny ale nepouzity balicek Menopuru na 10 pouziti. Od pondelka som na tyzden v Cechach ( inak zijem v Nemecku), ak by mala niektora zaujem rada ich predam. lieky sme kupovali ako samoplatci.
Pekny den.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >