Reklama

IVf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 10:24
IVf

Ahoj všem.Jsem tu poprvé a chtěla bych se zeptat.Jsem pátý den po ET.Hodně mě začíná bolet v kříži-po chvíli to poleví a po ránu bolí i prsa,ale během dne to trochu ustane.Může to něco znamenat? Díky za radu

Reklama

Reakce:

cokoliv
Kecalka 115 příspěvků 07.08.09 12:32

Ahoj Marti :-)

Muze to znamenat „cokoliv“ …
Tyto priznaky pocituji holky,kdyz jim ET dopadlo a pocituji takove priznaky i kdyz to NEdopadlo…

Myslim,ze je zbytecne se pozorovat..PTZ ja se citila pokazde trochu jinak a nikdy to nic neznamenalo.

kazdopadne ti preji hodne pevne nervy a HLAVNE // !!!!!

Pá J.

marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 14:41
Jíňa

Vím,že pozorování je k ničemu.Mám za sebou už dvě IVF a dvě mimoděložní těh.Říkám si do třetice všeho dobrého i zlého.Takže hlavu vzhůru a změnit myšlenky.Díky Ahoj

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 07.08.09 17:40

marťanko -může to znamenat všechno možné i nic :roll: , hlavní, je, že embryjka u tebe chtějí zůstat, i když si blbě vybraly místo, teď už nemají úniku! (tedy pokud jsi bez tub :wink: )
Znám holčinu, která měla přirozeně mimoděložní, pak u prvního IVF a druhé IVF se podařilo :D

tak hodně štěstí !

marťanka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.08.09 23:41

Borisce.Ano jsem bez tub.Říkám si taky,že není kam utéct.Kontr.je až 19.8-to je nar.mé babičky,tak snad donese štěstí.
1 IVF bylo bez úspěchu
2 IVF mimoděložně
přirozená cesta-taky mimoděložně
3 IVF uvidíme 19.8

lolitka25
Nováček 6 příspěvků 19.07.12 14:45

Ahojte kocky,
Chystala som sa na IVF v Gennet Praha, ale uz som tehotna. Doma mam 2 nepouzite neotvorene balicky gonal f 900pen a jeden otvoreny ale nepouzity balicek Menopuru na 10 pouziti. Od pondelka som na tyzden v Cechach ( inak zijem v Nemecku), ak by mala niektora zaujem rada ich predam. lieky sme kupovali ako samoplatci.
Pekny den.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >