IVF červenec (júl) 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tina69
Povídálka 31 příspěvků 12.07.19 19:07
IVF červenec (júl) 2019

Ahojte, ktoré dievčatá podstupujú v tomto mesiaci IVF?? Mňa v pondelok čaká už odber vajíčok, tak ma čaká kľudný preležaný víkend. Zajtra posledná injekcia., Stimulácia prebehla úplne v pohode, bez akýchkoľvek ťažkostí. Vajcia rastú teda úctihodne, tak dúfam že do roho pondelka nepopraskajú. Ako ste na tom vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineNina.Praha
Kecalka 135 příspěvků 13.07.19 17:57

@Tina69 ahojky, neměla by být poslední injekce již dnes večer? Budeš píchat Ovitrell? Ten se píchá nějakých 36 hodin před odběrem vajíček… já vždy píchala v 21:00 dva dny před odběrem a v den odběru se začínalo kolem té 9:00… nebo co si máš píchat ještě zítra??? 8o to je mi zase nějaká novinka..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 20:46

Ahojky, já jsem podstoupila odběr vajíček ve středu. Neboj se, folikuly určitě nepopraskaji. Jinak odběru se neboj, budeš mít po tom bolesti jako kdybys dostala menstruaci…takze nic, co by se nedalo vydržet, do dvou dnů budeš fit. Držím palce.

Tina69
Povídálka 31 příspěvků 14.07.19 11:40

@Nina.Praha áno, presne ako hovoríš. Včera večer som okolo desiatej večer pichla poslednú injekciu Ovitrell. Dnes už nič a zajtra ráno na odber vajíčok. Už nech to dajú zo mňa von, lebo som nafúknutá ako mech. dve kilá hore.

Tina69
Povídálka 31 příspěvků 14.07.19 11:43
@Anonymní píše:
Ahojky, já jsem podstoupila odběr vajíček ve středu. Neboj se, folikuly určitě nepopraskaji. Jinak odběru se neboj, budeš mít po tom bolesti jako kdybys dostala menstruaci…takze nic, co by se nedalo vydržet, do dvou dnů budeš fit. Držím palce.

Tak to ťa zrejme v pondelok čaká vklad embrya, že??? či si mala skrátenú kultiváciu? Taak ja to už poznám všetky činnosti okolo ivf. je to už druhý pokus. Prvý krát sme skúšali pred rokom. To sa nám krásne vyvinuli 3 embrya, ale ani jedno sa neudržalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 11:56

Já mám prodlouženou kultivaci, a do toho máme ještě PGD (genetiku), kterou nám uhradí pojišťovna, takže transfer embryjka bude až za měsíc. Zítra se dozvím, kolik nám jich zbylo po 5ti dnech, měla jsem 17 oocytu z toho bylo v pátek 14 co se podařilo oplodnit, tak doufám, že jich zítra bude alespoň 10 kvalitních co se zamrazi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:57
Holky, pridam se k vam

Taky jsem v cervenci podstoupila 2.IVF, s tim, ze embrya nechame geneticky vysetrit. V sobotu probehla opu, 13 oocytu a dnes jsem tam volala a ze 13 bylo zralych oocytu jen 4… tedy 2.den jejich vyvoje mame jen 3 embryjka, dosti me to vzalo. Minule jich bylo 15 a na oplodneni jich bylo 8oocytu z toho 4 embrya.

Tina69
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 13:21

No mi sme mali dnes zrelých 10 vajíčok. Čakala som viac, snáď budú aspoň kvalitné. Zajtra uvidíme koľko sa ich udržalo oplodnených. Ono sa to do soboty ešte zmení, spolieham sa na prírodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:27
@Tina69 píše:
No mi sme mali dnes zrelých 10 vajíčok. Čakala som viac, snáď budú aspoň kvalitné. Zajtra uvidíme koľko sa ich udržalo oplodnených. Ono sa to do soboty ešte zmení, spolieham sa na prírodu.

Tak to jich máte dost zralych. Ja z 15 oocytu jsem zralych mela jen 8 a nakonec 4 embrya a ani jedno se nechyto, proto ted musi byt i ta genetika. Jestli vubec bude z ceho. :(

GIGINKA01
Nováček 3 příspěvky 15.07.19 13:43

Ahoj holky, dneska jsem mluvila s panem doktorem, říkal, že průměr odehraných vajíček je 10 a z toho 3 embryjka. Já jsem měla dnes po 5ti dnech asi 8,které měli poslat na genetiku… Tak vám všem držím moc palecky. Jinak jsem ta s těmi anonymním příspěvky „tulipán“.

Příspěvek upraven 15.07.19 v 13:48

GIGINKA01
Nováček 3 příspěvky 15.07.19 13:44

Holky, jíte taky Utrogestan? Jak vám po něm je? Nebo nějaké jiné léky? Mam to tam dole takové citlivé od punkce, je to normální?

Tina69
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 13:49

@GIGINKA01 Mne ku podivu nieje nič, ani ma nič nebolí. Od dnes mám len pichať prolutex 1 x denne. Inak nič viac netreba

Uživatel je onlineNina.Praha
Kecalka 135 příspěvků 15.07.19 14:22

@GIGINKA01 po pukci mi bylo dobře, ale po ET jsem měla spodek celej podrápanej mi přišlo… utrogestan zavádím 2-0-2, nepolykám. Při orálním užití jsem omdlévala, měla návaly a celkově mi bylo blivno a všeljak, při zavádění tyto vedlejší přiznaky nemám… ale vím, že jsem četla v jiné diskuzi, že můžou být snad infekce a alergické reakce při zavádění, takže asi potřeba vyzkoušet, co ti bude více vyhovovat… :?

GIGINKA01
Nováček 3 příspěvky 15.07.19 14:28

I když jsem neměla jít na transfer, tak mi dal 4-0-4 závadět..ze kdyby nahodou… O víkendu jsem to už nevydržela, tak jsem si snížila dávku na 2-0-2 a polykala jsem je, zlepšilo se to asi o 50%. Dnes to mám vysadit. V pátek mám kontrolu, tak se s ním o tom pobavím.

Noname0900
Nováček 9 příspěvků 15.07.19 18:14
Ahoj holky

:mavam: Všechny Vás moc zdravím, a jdu Vás zároveň podpořit. Dnes jsem první den po ET, druhý pokus IVF, prvni neúspěšný, takže teď budu čekat a jen doufat, že druhý pokus už vyjde :potlesk: :dance:..A co vy holky :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama