Neplodný partner - odmítá darované spermie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 21:07
Neplodny partner

Touzim uz dlouho po diteti, partner je neplodny a bylo by drahe s nim mit dite jestli vubec by se povedlo, chtela jsem jit do darovanych spermii (coz by vyslo levneji)ale nechce, ze pry zhubne a az bude vic financi, ale me uz nebavi stale cekat na neco co neprijde, cekam uz 6 let.Co mam delat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2718 příspěvků 04.07.19 21:10

Dala bych mu půl roku. Tady nejde o jeho diagnozu, ale o to, zda je nebo není sobec.

Pajka89
Závislačka 2503 příspěvků 04.07.19 21:10

No nejspis si misto neho najit nejakeho plodneho samce :roll:

pikola
Generální žvanilka 21631 příspěvků 04.07.19 21:13

Co má společného jeho hubnutí s darovanými spermiemi? :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 04.07.19 21:16
@Anonymní píše:
Touzim uz dlouho po diteti, partner je neplodny a bylo by drahe s nim mit dite jestli vubec by se povedlo, chtela jsem jit do darovanych spermii (coz by vyslo levneji)ale nechce, ze pry zhubne a az bude vic financi, ale me uz nebavi stale cekat na neco co neprijde, cekam uz 6 let.Co mam delat?

pokud by to bylo naopak a on chtěl aby jsi šla do cizích vajíček tak by to bylo ok? Pokud čekáte 5 let měla jsi tohle řešit mnohem dřív a už by jste mimino měli doma :*

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.07.19 21:18
@Anonymní píše:
Touzim uz dlouho po diteti, partner je neplodny a bylo by drahe s nim mit dite jestli vubec by se povedlo, chtela jsem jit do darovanych spermii (coz by vyslo levneji)ale nechce, ze pry zhubne a az bude vic financi, ale me uz nebavi stale cekat na neco co neprijde, cekam uz 6 let.Co mam delat?

Já jsem chtěla dítě jen se svým mužem. Kdyby byl neplodný, cizí spermie by určitě odmítl. Já bych to taky nechtěla. Takže bychom se asi museli rozejít :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 21:20
@pikola píše:
Co má společného jeho hubnutí s darovanými spermiemi? :think:

Ma velmi vysokou nadvahu a cukrovku takze ta neplodnost je i kvuli tomu, za dobu co spolu jsme nikdy nezhubnul, jenom plane reci a rikal ze dite chce, dokonce si vymyslel ze nas objednal, pak po 2 mesicich zjistim ze lhal.

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.07.19 21:23
@Anonymní píše:
Ma velmi vysokou nadvahu a cukrovku takze ta neplodnost je i kvuli tomu, za dobu co spolu jsme nikdy nezhubnul, jenom plane reci a rikal ze dite chce, dokonce si vymyslel ze nas objednal, pak po 2 mesicich zjistim ze lhal.

A s takovým otcem chceš vychovávat dítě? Co když se nedožije padesáti? 8o

pikola
Generální žvanilka 21631 příspěvků 04.07.19 21:27
@Anonymní píše:
Ma velmi vysokou nadvahu a cukrovku takze ta neplodnost je i kvuli tomu, za dobu co spolu jsme nikdy nezhubnul, jenom plane reci a rikal ze dite chce, dokonce si vymyslel ze nas objednal, pak po 2 mesicich zjistim ze lhal.

To se divím, že máte vůbec sex..

Pajka89
Závislačka 2503 příspěvků 04.07.19 21:27
@Anonymní píše:

A jak vis, ze je neplodny? Byli jste uz na nejakem odbornem vysetreni? Ivf je drahe, to je pravda. Mam take neplodneho partnera a dali jsme vsechny penize a zkuseli psi kusy, jen aby jsme meli vlastni dite. I kdyby jsme meli doma vsechno rozprodat… Darovane spermie byla az ta nejposlednejsi možnost. Premyslis taky o tom z jineho uhlu, nez kolik co stojí? Dite z darovanych bunek malo ktery par zkousne, koukas se pak cely zivot na,,cizi" dite.. Stalo by to za pár usetrenych tisic?

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 04.07.19 21:32

A proč s ním vlastně jsi? Taky si neumím s morbidně tlustým chlapem představit sex… Promin´.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 04.07.19 21:34

Ja jsem v tomhle jina, prvni dite dost dlouho trvalo a do vajicek bych klidne i sla. I chlap do darovanych do spermii. Pro nas to neznamenalo, ze je o neco,,min,, chlap. To dite stejne vyrustalo ve me. My oba vime, ze dite milujeme at to z ustavu nebo to,,na pul nase,,. Zijou s nami, milujeme je, prali jsme si je. Boj to byl jak prase. O financich nemluvim. Nejsme sobci. Me ani nedochazi, ze bych se pozastavila nekdy nad tim, ze z bio hlediska bych to adoptovane nejak mela rada min. To asi dite moc nechce, kdyz resi po 6 letech takovou kravinu jako je hubnuti nebo jestli sperma bude jeho… tak ma vic makat a udelat pro to maximum

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 21:39
@Pajka89 píše:
A jak vis, ze je neplodny? Byli jste uz na nejakem odbornem vysetreni? Ivf je drahe, to je pravda. Mam take neplodneho partnera a dali jsme vsechny penize a zkuseli psi kusy, jen aby jsme meli vlastni dite. I kdyby jsme meli doma vsechno rozprodat… Darovane spermie byla az ta nejposlednejsi možnost. Premyslis taky o tom z jineho uhlu, nez kolik co stojí? Dite z darovanych bunek malo ktery par zkousne, koukas se pak cely zivot na,,cizi" dite.. Stalo by to za pár usetrenych tisic?

Byli jsme na vysetreni, ma skoro vsechny mrtve, diky nejakym zanetum chronickym, uz bral atb nekolikrat a skoro vubec to nepomohlo, pry nema cenu delat ivf ze by nebylo uspesne, jedine operace mesa/tesa a kdyby se neco naslo tak ivf. A cizi dite by to az tak nebylo, aspon moje by bylo, meho 8 leteho syna z predchoziho vztahu taky prijal za sveho tak proc by ne dalsi?

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 04.07.19 21:50

Tak zkuste mesa/tesa. jestli ma poskozeni po chronickem zanetu tak to hubnutim neovlivni, asi neni jasne kde presne poskozeni je tak by treba neco naslo :nevim: proc ne? kdyz jsou dneska moznosti…

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 04.07.19 22:14
@Russet píše:
A s takovým otcem chceš vychovávat dítě? Co když se nedožije padesáti? 8o

Tak bude dítě sirotek, jako spousta dalších na tomhle světě. Nepohltí nás černá díra ani nevybouchne Temelín…
PS, že by ale byl poprask tenhle „argument“ říct všem místním stodvacetikilovým maminám, co??? :poblion:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama