IVF. hcg krevní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 12:51
IVF. hcg krevní test

Ahojky tak včera jsem byla na krvi, jako samoplatce jsem nedockava a včera jsem byla 13 dni po Et a hcg je prý 981, tak snad z toho nebude ještě biochemické tehu, stále mám ten strach ze to bude klesat… ale snad ne minuly týden ve středu to bylo kolem 170 hcg, no tak uvidíme, je tady taky někdo takový po ET?:)

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 02.10.18 14:05
@Anonymní píše:
Ahojky tak včera jsem byla na krvi, jako samoplatce jsem nedockava a včera jsem byla 13 dni po Et a hcg je prý 981, tak snad z toho nebude ještě biochemické tehu, stále mám ten strach ze to bude klesat… ale snad ne minuly týden ve středu to bylo kolem 170 hcg, no tak uvidíme, je tady taky někdo takový po ET?:)

Tak to uz biochemicke neni :) gratuluji ! :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 17:52
@Reaskiller píše:
Tak to uz biochemicke neni :) gratuluji ! :srdce:
Dekuji :srdce: tal doufám ze to poroste jak má furt mám preci jen obavy
Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 03.10.18 11:31
@Anonymní píše:
Dekuji :srdce: tal doufám ze to poroste jak má furt mám preci jen obavy

Naprosto chapu, taky bych mela :) a myslet pozitivne po biochemku treba je fakt docela narocne.. ale hcg krasne roste ! :) takze skvele :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:49
:potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 21:59
@Reaskiller píše:
Naprosto chapu, taky bych mela :) a myslet pozitivne po biochemku treba je fakt docela narocne.. ale hcg krasne roste ! :) takze skvele :potlesk: :potlesk: :potlesk:

No snad to už jen poroste jsem celkove z toho všeho i podrazdena vystresovana na všechny okolo sebe je toho už hodně , snad to nebude mít vliv na tu fazolku :D

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 04.10.18 08:22
@Anonymní píše:
No snad to už jen poroste jsem celkove z toho všeho i podrazdena vystresovana na všechny okolo sebe je toho už hodně , snad to nebude mít vliv na tu fazolku :D

Prej naladovost je jeden z priznaku :) neboj je to silnouch, to zvladnete az do zdarneho porodu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >