Jsem po ET - může už být test pozitivní?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:34
Po ET

Ahoj holky chci se zeptat je to možné jsem 12 den po transferu minuly týden v pondělí večer mi to ukázalo clearblue test 1-2 týdny dnes sem si ho dělala a už 2-3 týdny je to možné?:D mám zavedené jen 1, 5 denní embrio :D a přijde mi to nějaké rychle

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:

Uživatel je onlineHearty
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 30.09.18 21:37

Jasně, že to je možné. HCG roste rychle na začátku. Jsi 12 dní po ET plus 5 dní kultivace, to je stáří 2-3 týdny, takže vše vypadá v pořádku. Držím palce ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:47
@Hearty píše:
Jasně, že to je možné. HCG roste rychle na začátku. Jsi 12 dní po ET plus 5 dní kultivace, to je stáří 2-3 týdny, takže vše vypadá v pořádku. Držím palce ;)

Dekuju , snad vše půjde dobre ja už se lekla aby se to 1 třeba nerozdvojilo????ale ještě nemám stále vyhrano další víkend bych měla mít cca termín ms . Mívám to nepravidelně tak to nechci nějak zakriknout

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 30.09.18 21:57

tak z TT rozhodně nezjistíš, jestli čekáš dvojčata ;)

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 21:59

Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:01
@Citronkalekninka píše:
Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Kezby ????furt člověk neví minuly týden ve středu jsem byla na krvi jako samoplatce a měla jsem 178 :D od té doby jsem nesla no a dneska dělala ten test clearblue :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:02
@Citronkalekninka píše:
Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Příznaky před ms mám :D prsa i bolest v podbrisku

Uživatel je onlineHearty
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 01.10.18 08:56
@Anonymní píše:
Příznaky před ms mám :D prsa i bolest v podbrisku

Tak tyto příznaky mám i teď a jsem v 17tt, taky po IVF. ;) Věř a zbytečně se nenervuj :srdce: kdy jdeš do car na krev?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 09:15
@Hearty píše:
Tak tyto příznaky mám i teď a jsem v 17tt, taky po IVF. ;) Věř a zbytečně se nenervuj :srdce: kdy jdeš do car na krev?

Dobre , 8.10 :) jdu na krev :D

suzka1
Stálice 65 příspěvků 20.10.18 18:29

Drobet me rozesmalo „aby se to jedno nerozdvojilo“ :lol: My jsme nechali zavest jedno embryjko a rozdvojilo se a cekame tedy jednovajecna dvojcata. A kdyz se z toho soku proberete,tak se vlastne tesite i na dva a uz si to ani jinak nedokazete predstavit :srdce: Takze i kdyby se rozdvojilo,verte,ze to neni takove nestesti :andel: :dance:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 08:16
@Anonymní píše:
Dobre , 8.10 :) jdu na krev :D

Jak to dopadlo? :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >