Reklama

Jsem po ET - může už být test pozitivní?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:34
Po ET

Ahoj holky chci se zeptat je to možné jsem 12 den po transferu minuly týden v pondělí večer mi to ukázalo clearblue test 1-2 týdny dnes sem si ho dělala a už 2-3 týdny je to možné?:D mám zavedené jen 1, 5 denní embrio :D a přijde mi to nějaké rychle

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

Hearty
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 30.09.18 21:37

Jasně, že to je možné. HCG roste rychle na začátku. Jsi 12 dní po ET plus 5 dní kultivace, to je stáří 2-3 týdny, takže vše vypadá v pořádku. Držím palce ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:47
@Hearty píše:
Jasně, že to je možné. HCG roste rychle na začátku. Jsi 12 dní po ET plus 5 dní kultivace, to je stáří 2-3 týdny, takže vše vypadá v pořádku. Držím palce ;)

Dekuju , snad vše půjde dobre ja už se lekla aby se to 1 třeba nerozdvojilo????ale ještě nemám stále vyhrano další víkend bych měla mít cca termín ms . Mívám to nepravidelně tak to nechci nějak zakriknout

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 30.09.18 21:57

tak z TT rozhodně nezjistíš, jestli čekáš dvojčata ;)

Uživatel je onlineCitronkalekninka
Kecalka 449 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 21:59

Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:01
@Citronkalekninka píše:
Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Kezby ????furt člověk neví minuly týden ve středu jsem byla na krvi jako samoplatce a měla jsem 178 :D od té doby jsem nesla no a dneska dělala ten test clearblue :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:02
@Citronkalekninka píše:
Ne ne ne :-) to krasne roste :-) ta se uz nedostavi :-)

Příznaky před ms mám :D prsa i bolest v podbrisku

Hearty
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 01.10.18 08:56
@Anonymní píše:
Příznaky před ms mám :D prsa i bolest v podbrisku

Tak tyto příznaky mám i teď a jsem v 17tt, taky po IVF. ;) Věř a zbytečně se nenervuj :srdce: kdy jdeš do car na krev?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 09:15
@Hearty píše:
Tak tyto příznaky mám i teď a jsem v 17tt, taky po IVF. ;) Věř a zbytečně se nenervuj :srdce: kdy jdeš do car na krev?

Dobre , 8.10 :) jdu na krev :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >