Ivf Institut Plzeň - MUDr. Vlček

2739
12.12.19 20:12

Ivf Institut Plzeň - MUDr. Vlček

Ahoj,
je tu někdo, kdo má zkušenosti s tímto Institutem na náměstí v Plzni, konkrétně s panem doktorem Vlčkem?
Byla jsme již podruhé na inseminaci a zatím bohužel bez úspěchu. Ještě nás čeká jedna inseminace a pak případně Ivf.

Je tu někdo, s kým bych si mohla pokecat o tomhle tématu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
509
14.12.19 14:30

@Rachel_cz ahoj já jsem taky u pana doktora Vlčka a jsem sním spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
14.12.19 21:13

V jakém jste stádiu? Můžu napsat sz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.12.19 22:30

@Rachel_cz jj písni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42378
17.12.19 23:39

@Rachel_cz ahoj, je tu přímo diskuse o caru - CAR IVF institut - Plzeň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
25.2.20 06:03

Ahoj, obnovuji téma, 3 inseminace za námi a bez úspěchu 🙁přiznávám, jsem z toho trošku zklamaná. Nyní mi lékař předepsal antikoncepci Katya (naposled jsem brala antikoncepci před čtyřmi lety) a dnes se dostavila MS. Měla jste to některá z vás taky tak? Mám brát měsíc, pak by nekspis byla IVF.
Popravdě tohle řešení jsem nečekala, trošku paradox, chceme dítě a doktor předepíše antikoncepci 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
25.2.20 08:12

@Rachel_cz nic se neboj je to tak nejdřív jsem měla taky mít ale kvůli krvi a že jsem ji niikdy vzivote kvůli tomu nebrala. Vajíček bylo dost a z toho 8 k zmrazení pan doktor je fajn sice et mě nevyšlo kvůli ohhs(a transfer vyšel na víkend nedělal Vlček) ale ket je zatím pozitivní čekám na utz a to byl super transfer s panem Vl. A sestráma bylo to tentokrát hezké a příjemné tak držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
25.2.20 23:37

@Luiluu děkuji moc za povzbuzení. Přiznám se, že už ani nevím na co kdy jdu. Prostě teď beru antinu a zítra budu volat co dále. Mám ji brát druhý den MS. Tak uvidíme. Snad se už zadaří konečně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat