Je někdo právě po ET?

Anonymní
8.12.19 07:33

Je někdo právě po ET?

Ahoj, otázka je jasná. Je tu někdo, kdo má před sebou to dlouhé čekání na výsledek a má chuť sdílet pocity, obavy…
Já byla na ET včera a zatím ještě polehávám a vůbec to neutíká.
Zatím anonym, o ivf nemluvíme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.12.19 18:46

Ahoj :mavam: já jsem po ET 3 den.
Dneska jsem nastoupila po PN do práce, snažím se šetřit ale stejně se moc bojím že se něco stane a nevyjde to :,( Tozime po miminku víc jak 2 roky :(
A co ty? Jak se cítíš? Mrzí mě že si nemám o skym o tom povikladat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.19 18:56

Ahoj :mavam:, já už si pomalu říkala, že jsem asi po et jediná. Tak to jsme asi ve stejné fázi, protože já jsem 4. den, ale dávali mi 4-denní embryo. Ty jsi tedy byla v neděli? Jak staré embryo ti dávali?
My se také snažíme už dva roky, ale je to tedy třetí dítě. První máme přirozeně a druhá je pomocí ivf. Tohle bylo už moje třetí ivf, celkem čtvrtý transfer, takže už jsem tak nějak věděla, do čeho jdu.
Cítím se jako uzlíček nervů, tak trochu na houpačce - chvilku si říkám, že to nemůže vyjít, pak jsem zase pozitivně naladěná, že to vyjde… už aby člověk věděl, na čem je.
Jinak mě pobolívá břicho, měla jsem asi lehký ohss a ten mě pravděpodobně zlobí i teď. Jsem hrozně nafouklá, břicho jak v pátém měsíci a to ho mám jinak normálně ploché. Já ještě polehávám, ale zítra a pozítří jdu také do práce. Alespoň to rychleji uteče.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.19 22:29

Ahoj holky, ja budu s dovolenim take zatim anonymni, zatim jsme tedy takova anonymni skupinka :)
Ja mam po ET 2 dny, transfer byl v pondeli.
Pocity mam zatim vselijake, jednou tak a jednou zas jinak.
Mam uz syna z jednoho IVF, on byl pri ET “ukazkova” blastocysta, nyni mi ale vkladali embryo tridenni.
Jinak co se tyce cekani na test, to mi ani nijak nevadi, protoze vzdycky uz jsem vedela o dost driv, zda tehotna jsem nebo nejsem, proto jsem nervni spis z toho, jak se moc zkoumam a pozoruju.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 07:06

Ahoj růžičko, anonym nevadí, myslím, že to chápeme všechny.
Já to taky hrozně porovnávám s tím minulým pokusem. Právě dcera byla taky ukázková blastocysta, embryoložka chválila, že by se mohla fotit do učebnice. A teď jsem dostala čtyřdenní morulu. V neděli u nás není doktorka, tak se muselo zavádět v sobotu. Jsem z toho lehce nesvá, ale zase si říkám, že jestli mělo vydržet, tak vydrží i tak. A z toho výběru to byl opět jasný favorit. A při prvním ivf jsem měla taky dvě krásné blastocysty a nechytla se ani jedna. Tak o tom to asi není.
Podle čeho to poznáš? Já po těch dávkách hormonů nepoznám absolutně nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 10:08

Jo to je fakt, ze o tom to asi neni. Ja pak mela dvakrat KET tez s blastocystama a nechytly se taky. Nicmene ted mi to prijde, ze ty okolnosti byly spis jakoze zkusime zavest alespon toto, protoze dalsi den by uz nemuselo byt zadny embryo. A to se potvrdilo, ostatni se zastavily. Plus uz i toto melo nejakou fragmentaci… Takze to spis uvidim na zazrak, nez ze bych verila, ze to klapne.
Jinak ja to poznala tak, ze me zacaly bolet prsa, prestalo mi chutnat me oblibene jidlo a v noci jsem se budila neskutecnou chuti na maminy satecky, co pekla, kdyz jsem byla mala a uz jsem na ne davno zapomnela. A to vse po prvnim tydnu od ET.
Naopak pri neuspesnych KET jsem necitila absolutne nic a stejne tak se citim i ted.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 12:03

Já právě tím, že jsem byla těhotná dvakrát, tak jsem po et vždycky čekala na ty příznaky, co jsem si pamatovala poprvé a nedostavil se ani jeden. To druhé těhotenství bylo na začátku absolutně jiné. Takže na tohle já tak úplně nespoléhám a počkám si na test.
Já měla morulu jedničkovou a ze zbytku se potom ještě mrazila jedna blastocysta, která to dala do dalšího dne a ta byla původně horší, než to, které mi vkládali. Tak si říkám, že by to mohlo dát taky, snažím se mu věřit.
Ale nějak se mi to pozitivní myšlení už moc nedaří. Je to vážně jak horská dráha.

• Nahlásit
  • Citovat
15.12.19 07:15

Ahoj ja byla 10.12 na et. Pobolivani břicha jak na MS občas píchání. Zavádeli 5 denní blastocystu. Tak verím ze se chytne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 05:42

Ahojky :mavam: atak jak jste na tom holky? Já testovala v úterý, to jsem byla 9 dní po ET a vypadá to nadějně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.12.19 08:50
@Anonymní píše:
Ahojky :mavam: atak jak jste na tom holky? Já testovala v úterý, to jsem byla 9 dní po ET a vypadá to nadějně :srdce:

Krása, je to tam :dance:. Gratuluji a ať to krásně pokračuje.
U nás špatné, v úterý jsem začala silně krvácet. Zítra jdu na krev, ale to už jenom pro formalitu, nechytlo se.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.12.19 15:02

Taky gratuluji :) :kytka: U nas to nejspis nedopadlo. Uz prichazi MS a test negativni.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama