IVF kombinace spermatu partnera a dárce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 16.08.18 19:11
IVF kombinace

Ahoj všem :mavam: mám za sebou 2 neúspěšné IVF.Na podzim chceme zkusit 3.pokus :cert: Četla jsem na netu, že je možné kombinovat spermie partnera a dárce. Tak mne napadlo, zda to jde i s vajíčky :think: zajímá mne to, protože i přes hormonální stimulaci mám málo folikulu :zed: :zed: :zed: :zed:

Reakce:

Helca83
Kecalka 213 příspěvků 13.09.18 19:20

Ahoj, melo by to jit, cca pred dvema lety mi o tom rikala znama. Otazkou ale je, jak by se to udelalo, protoze kdyz mas DV, muzes mit tzv hormonalne sladeny a nesladeny cyklus. asi nejlepe IVF s vlastnimi vajicky a kombinaci spermii a pak pripadne (coz bude ale brano jako dalsi pokus - jestli Ti jde o pocet pokusu) IVF darkyne a oplodnovat jeji vajicka spermatem partnera a nasledne asi KET. Asi tezko zvladnes to, ze by Ti CAR nasel darkyni s niz byste stejne menstruovaly a stejne probehlo OPU a pak hned ET, ale za preptani nic nedas :nevim: Hodne stesti.

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 15:08

@Helca83 Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >