Reklama

IVF kombinace spermatu partnera a dárce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 16.08.18 19:11
IVF kombinace

Ahoj všem :mavam: mám za sebou 2 neúspěšné IVF.Na podzim chceme zkusit 3.pokus :cert: Četla jsem na netu, že je možné kombinovat spermie partnera a dárce. Tak mne napadlo, zda to jde i s vajíčky :think: zajímá mne to, protože i přes hormonální stimulaci mám málo folikulu :zed: :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Helca83
Povídálka 26 příspěvků 13.09.18 19:20

Ahoj, melo by to jit, cca pred dvema lety mi o tom rikala znama. Otazkou ale je, jak by se to udelalo, protoze kdyz mas DV, muzes mit tzv hormonalne sladeny a nesladeny cyklus. asi nejlepe IVF s vlastnimi vajicky a kombinaci spermii a pak pripadne (coz bude ale brano jako dalsi pokus - jestli Ti jde o pocet pokusu) IVF darkyne a oplodnovat jeji vajicka spermatem partnera a nasledne asi KET. Asi tezko zvladnes to, ze by Ti CAR nasel darkyni s niz byste stejne menstruovaly a stejne probehlo OPU a pak hned ET, ale za preptani nic nedas :nevim: Hodne stesti.

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 15:08

@Helca83 Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama