IVF srpen 2020

51
4.8.20 16:50

IVF srpen 2020

Ahoj holky je tu některá, co začíná v srpnu stimulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55
4.8.20 21:04

Ahoj, ja tento tyden, pokud se neco neocekavane nepokazi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 21:08

Já mám, začít stimulaci teď 7 srpna zítra bych měla dostat MS už dva dny mě bolí v kříži a někdy jenom záda tak doufám že to dostanu zítra nebo ve čtvrtek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.8.20 22:59

Tak to jste obě napřed, ja přibližně 11. Ale byla bych radši kdyby uz to bylo co nejdřív abych bad tím pořád tak nepřemýšlela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.8.20 07:52

Ja stimuluju uz 8my den.. Kdyz jsem zacinala, tak jsem se na jednu stranu toho taky nemohla dockat, az zacnu a na druhou stranu se toho bala :) Ale jde to dobre. Zajimalo by me, jak se u toho kdo citi atd. Tak pak dejte vedet :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.8.20 09:21

@Maanga a jak se citíš ty? A jake léky užíváš? Ja uz v lednici chladim gonal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 15:39

Ahoj lidi. Stimuluji dnes 6 den. Zítra kontrola utz a pak se uvidí. Mám Bemfolu a krátký protokol. Oba jsme o. k. po vyšetřeních. Dnes už jsou dost cítit oba vaječníky a únava. Ale jde to :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
612
5.8.20 16:34

Ahoj ja zacinam nejspis 15.8 chodim do RG v Brne, injekce mam pergoveris, vubec to neznam predtim jsem mela v jinem centru diphereline a menopur. Jsem zvedava jak budu reagovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 17:41

Ahoj holky, ráda se k vám připojím ;) zhruba v půlce srpna mě čeká stimulace na 2 IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
5.8.20 17:41

22 DC folikul 17mm při délce cyklu 27

Ahoj, v září mě čeká 3.IVF. Při prvním těhotenství skončilo v 8tt kdy už tlouklo srdíčko :srdce:. Další bylo neúspěšně. Při dnešní kontrole 22 DC mi doktorka našla folikul 17 mm… mám dlouhé cykly 27 dní. Velikost sliznice je 4,5. Myslím si, že jste tady dost zkušené ženy a poradíte mi jestli je možné otěhotnět? Poznámka mám PCO syndrom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
5.8.20 17:43

Ještě dodatek dostala jsem na zítřek injekci pregnylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.8.20 17:46

Pregnyl je myslím to samé jako Ovitrelle a od injekce zhruba za 36 hodin bude ovulace, takže šance určitě je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.8.20 17:58
@Siiiiimca píše:
@Maanga a jak se citíš ty? A jake léky užíváš? Ja uz v lednici chladim gonal.

Ja beru diphereline a menopur ;) nejdriv jsem mela nizsi davku, ted mi ji zvedli, protoze mi to moc nerostlo, tak ted snad.. Dnes picham 8my den a zda se mi, ze trochu citim bricho, ale tezko rict, jestli to neni psychicky a jsem k veceru unavena, ale nic zasadniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
5.8.20 18:12

@Adus13 jen by mělo vajíčko na uhnízdění jen asi 5 dní. Což je málo. Když je ovu v půlce cyklu tak má pak na uhnízdění 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.8.20 18:18

Ja jsem dostala pergoveris a mam dlouhy protokol, unava hned prvni den stimulace velika 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama