IVF v CAR Apolinář

23.3.16 08:36

IVF v CAR Apolinář

Ahoj holky,
jelikož mne čeká podstoupení dalšího IVF v centru Apolinář tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi. Jelikož to budou zase velmi stresující chvíle tak bych je ráda prožívala od začátku s děvčaty které čeká to samé.
Budu ráda když se připojí i ostatní děvčata které chodí do jiných CAR..

Budu se těšit na písmenkování :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

114
23.3.16 09:03

Ahoj me ted ceka me prvni IVF v pronatalu. cekam na schvaleni leku a snad duben nebo kveten jdem do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 09:11

@Vasule86 Ahojky,
tak to už máš trošku rozjeté. Já jsem objednaná na konec dubna.
Je to Tvé první IVF?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 09:12

@Vasule86 Promiň teď jsem si všimla že jdeš poprvé…
V čem u vás tkví problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 10:34

Manzel ma spatny spermio, je po operaci varikokely, je to sice lepsi ale porad to nestaci a me klesa zasoba vajicek tak uz ani moc nechcem cekat jestli se spermio bude lepsit.Co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 11:05

My jsme rádoby s manželem v pořádku až na mé neprůchozí vejcovody. Když jsem byla mladší tak se mi neustále tvořili cysty tudíž mám za sebou 8 operací bříška kde mi bohužel lékaři při těch zákrocích poškodili vejcovody.
Nebyla to jejich chyba. Těch zákroků bylo prostě tolik že mi to poškodilo vejcovody…

Já jsem absolvovala již několik IVF. Po velkých problémech v jiném CAR jsme přešli k Apolináři a tam se nám hned na poprvé zadařil chlapec…ten má nyní 11 měsíců a dokonce se narodil přesně v den mých narozenin.

Také už mi přibývají léta proto bych chtěla zkusit ještě jeden pokus a uvidíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 11:58

Tak to gratuluju k chlapeckovi, snad se vam jeste jedno postesti. u nas ve meste je jen pronatal ale kvuli pojistovne musime na opu a et do prazskeho pronatalu.tak jsem na to zvedava, budene stastni kdyz se povede. budem dost doplacet tak snad to nebudem muset mockrat opakovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 12:09

Děkuji moc. Jseš hodná. Musím přiznat že to byl velký boj a dlouhý ale to bylo také tím že jsme první zvolili špatný CAR kde nám dali co proto..
Takže podle všeho půjdete do ICSI?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 12:23

Ano pujdem, plus pro me asi vetsi davky leku kvuli nizkemu amh a tak uvidime kolik to nakonec bude.muzu se zeptat co to bylo za car?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 12:29

My jsme chodili dva roky do Podolí jelikož jsem tam pracovala..
Trošku zkráceně. Tahali z nás peníze, nutili nás do procedur které jsme ani nepotřebovali, neudělali ani ty základní testy a nechávali ve velkých
bolestech až to jednou vyvrcholilo akutní operací.

Poté nám byl doporučen docent z Apolináře. Musím říct že maličká protekce.
Ale jakmile jsme přišli tak jsme koukali. Nechápali postup Podolské nemocnice, netrvali na žádných zbytečných metodách a zprvu udělali základní vyšetření.
Kde hned přišli na problém, přistoupili k léčbě a stimulaci..

No a hned se zadařilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 12:37

Tak to sis pekne uzila.Ja se na to ivfko vylozene tesim, mela jsem normalne radost kdyz jsme to tam dohodli :D me ani nezajimala cena to muj chlap tam valil bulvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 12:42

Tomu rozumím :lol:
Také jsem se vždy těšila…hlavní je vše dodržet hlavně papkání a pití protože i když se to nezdá tak to co jíš a piješ po transferu embryjka je velmi důležité pro to aby se embryjko udrželo…

Já to tedy dodržela a vyšlo to…na kolik vás asi IVF vyjde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 12:50

No asi neco okolo 23000, pokud nebudem mrazit tak asi min, ale ja s tim pocitala.co myslis tim jidlem a pitim, prosim o nejake rady, rada se priucim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 13:02

Tak to je tedy garda. Předpokládám že ještě nejsi samoplátce…

Co se týče té stravy tak důležité je pokud kouříš aby jsi přestala. Po transferu je důležité pít hodně citrónové vody. Citrón totiž obsahuje důležité látky které budeš potřebovat. Nepomůže si dělat třeba citrónový čaj. Musíš pít přímo vodu s citrónem. Já to dělala tak že jsem si do džbánu nalila vodu a do ní nakrájela citrón. Jeden velký. Ty plátky jsem před tím ještě do té vody vyždímala. Sice mi to křivilo pusu ale co by jsme nevydrželi.
Denně jsem pila dva tři džbány..

Také od transferu po dobu týdne jsem pila denně dc červeného vína. Pozor jen deci…nemusíš se bát že je to alkohol. Je to nepatrné množství. Červené víno také podporuje uchycení embryjka…

Co se týče jídla tak je důležité koupit si celý ananas a jíst ho. Čerstvý ne konzervu…nakrájíš si ho a zobej si ho po celý den z mističky…

Poté je dobré jíst chilli. Jelikož já chilli moc nemusím tak jsem si v Lidlu koupila chilli salámovou pomazánku…vcelku mi chutnala a nebyla moc ostrá. Kdo ví zda přímo ona pomohla ale zadařilo se tak asi jistý podíl měla :lol:

A co je nejdůležitější po transferu neležet!!!
Normálně doma funguj. Nežehli, nevysávej, nemyj okna. Dělej to co normálně ale v klidnějším režimu. Děloha se totiž musí prokrvovat aby se embryjko udrželo a pokud ležíš tak to nějak nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
23.3.16 13:33

Ne nejsem samoplatce, no je to dost kdyby alespon muz nepotreboval to icsi, ale tak snad to k necemu bude. Jinak dekuju za rady, to by me vubec nenapadlo, urcite budu dodrzovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama