IVF v Ostravě - kam jít?

550
9.2.16 08:50

IVF v Ostravě - kam jít?

Ahoj holky, prosím o doporučení, kam jít na ivf v Ostravě? Mám za sebou ivf v Podolí (špatné zkušenosti) a teď jsem se přestěhovala na Moravu a nejblíž mám Ostravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
786
9.2.16 09:08

@Andělka16 s Ostravskymi centry nemam zkusenost, pouze mely horsi povest, kdyz my jsme s IVF zacinali. Na doporuceni jsme vybrali Olomouc Reprofit, nyni je to IVF Clinic a byli a jsme spokojeni. Konkretne nam nejvic vyhovovala MUDr. Souskova. Ale na zakroky jsem to neresila, vsichni sikovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
9.2.16 09:12
@Vrkulíšek píše:
@Andělka16 s Ostravskymi centry nemam zkusenost, pouze mely horsi povest, kdyz my jsme s IVF zacinali. Na doporuceni jsme vybrali Olomouc Reprofit, nyni je to IVF Clinic a byli a jsme spokojeni. Konkretne nam nejvic vyhovovala MUDr. Souskova. Ale na zakroky jsem to neresila, vsichni sikovni.

děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60105
9.2.16 09:16

@Andělka16 já byla akorát na konzultaci, ale ve F-M u Čapligyna.. někdo na něj nadává, já nemůžu říct, že by byl nějaký špatný :think: Ale hodně chválený je Fertimed v Polance nad Odrou :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
9.2.16 09:32

Pro nás je Ova nejschůdnější kvůli partnerově práci - budeme rádi, když ho ze dne na den pustí na pár hodin, takže různý pobočky atd. jsou komplikovaný :-(

ikdyž ta Polanka je skoro Ostrava že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
786
9.2.16 09:52

@Andělka16 Polanka je kraj Ostravy, jestli pojedete autem, je to od centra kousek, jen si dopredu zjisti zda tam delaji i zakroky, kdysi to meli tak, ze se na zakroky jezdilo do Olomouce, ale ted uz to tak mozna nemaji. nechci nutit IVF Clinic, ale autem jsme tam byli vzdycky do hodiny, je to kousek od dalnice. no ale je fakt, ze par navstev to bylo :-( preji kazdopadne hodne stesti, at si vyberete jakoukoliv kliniku. jeste bych zkusila najit recenze na tu „novou“ kliniku co je nekde v Privoze, tusim Eurofertil? zalozili to nejaci lekari prave co presli z Fertimedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
9.2.16 09:57
@Vrkulíšek píše:
@Andělka16 Polanka je kraj Ostravy, jestli pojedete autem, je to od centra kousek, jen si dopredu zjisti zda tam delaji i zakroky, kdysi to meli tak, ze se na zakroky jezdilo do Olomouce, ale ted uz to tak mozna nemaji. nechci nutit IVF Clinic, ale autem jsme tam byli vzdycky do hodiny, je to kousek od dalnice. no ale je fakt, ze par navstev to bylo :-( preji kazdopadne hodne stesti, at si vyberete jakoukoliv kliniku. jeste bych zkusila najit recenze na tu „novou“ kliniku co je nekde v Privoze, tusim Eurofertil? zalozili to nejaci lekari prave co presli z Fertimedu.

děkuju, podívám se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60105
9.2.16 11:14
@Andělka16 píše:
Pro nás je Ova nejschůdnější kvůli partnerově práci - budeme rádi, když ho ze dne na den pustí na pár hodin, takže různý pobočky atd. jsou komplikovaný :-(ikdyž ta Polanka je skoro Ostrava že?

jj, část ostravy, dá se říct. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
10.2.16 09:32

Ostrava

Já chodím do Gyncentra do Ostravy a jsem spokojená :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
10.2.16 13:37

@Aňule123 já taky i když jsem slyšela spoustu negativ. Chodím k MUDr. Kagánkové, je super. Teď nás čeká první ivf, tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
10.2.16 13:42

Taky jsem slyšela a měla strach. Já chodím k MUDr. Lachčinovi :) No tak ať to vše vyjde budu držet palečky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.2.16 19:35

Fertimed...

Ahoj holky,
já tedy Fertimed nikomu nedoporučuji. Nevím, jaké máte zkušenosti vy. Jsem tam dva měsíce a mám spíše špatnou zkušenost. Nejsem žádná cíťa, sama jsem zdravotník…a jen díky tomu spousty věcí vím a dokáži si odvodit. Vůbec neiformují tak jak by měli, mají tam zmatky… Zvažuji přechod do jiného centra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.2.16 21:31

Tak rychle přejít. Kamarádka taky tam byla a varovala mě tak jsem šla raději do Gyncentra a tam jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.2.16 21:42

Ono je to asi hodně o náhodě a dané situaci. Na gyncentrum také nemám moc pozitivní reference a to z řad mi hodně blízkých lidí, ale je pravda, že ne co se týče přímo reproduktivní medicíny. Takže je fajn, že jsi spokojená a snad to tak bude i nadále ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.2.16 22:17

No ono není asi nikde úplně ideální taky jsem z, toho Gyncentra měla strach. V pátek jdu na Ket tak uvidíme. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama