Ivf vstupní kontrola

20.10.20 19:10

Ivf vstupní kontrola

Dobrý den nebo ahoj :andel: chtěla jsem se zeptat s přítelem jdeme v pondělí do sanatoria Pronatal v Čb na první vstupní prohlídku. Chtěla jsem se zeptat jak tato vstupní prohlídka probíhá? A trochu mě to zarazilo když má přítel být 3 až 5 dní s absenci.. Je mi 26 a jemu 27, snažíme se asi 3 rokem ale bohužel mě vajíčka nemají ovolaci a ani nerostou jak mají :* jsem ztoho trochu nervózní a nikde na internetu nemohu dočíst jak to vše probíhá. Předem děkuji za jakýkoliv odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25151
20.10.20 19:27

No Partner bude mít odběr do kelímku :mrgreen: normální pohovor, napiš si někam svoje menstruace atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 19:32

@pikola to mě napadlo :D :D :D :D a No já ji mám ač beru hormony jako gymprodyl či untre(něco :lol:) tak někdy 28 den či až 37 :zed: :zed: trochu jsem nervózní asi víc jak on :lol: :D :) a jako každá ženská zvědavá :zed: :zed:
Vyhledávám čtu apod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
20.10.20 19:34
@Kpodhradska píše:
Dobrý den nebo ahoj :andel: chtěla jsem se zeptat s přítelem jdeme v pondělí do sanatoria Pronatal v Čb na první vstupní prohlídku. Chtěla jsem se zeptat jak tato vstupní prohlídka probíhá? A trochu mě to zarazilo když má přítel být 3 až 5 dní s absenci.. Je mi 26 a jemu 27, snažíme se asi 3 rokem ale bohužel mě vajíčka nemají ovolaci a ani nerostou jak mají :* jsem ztoho trochu nervózní a nikde na internetu nemohu dočíst jak to vše probíhá. Předem děkuji za jakýkoliv odpovědi

Ahojka, záleží jak kde..my jsme už měli hotové nějaké testy, takže jsme s výsledky dorazili do centra,. dali lékaři, ten zkontroloval, dal žádanku na to co jsme potřebovali doplnit..pokud má partner abstinenci tak budou dělat s největší pravděpodobností spermiogram..lékař se mě ptal na cyklus, nemoci, frekvenci styku, udělal UTZ..jestli máme v rodině nejakou genetickou zátěž..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 19:39

@Skaiqy můj gynekolog mi dělal nějaké testy, mám v žádance napsáno co a jak a na ty nemoci a tak jak jsi psala se mě již ptali po tel. Rozhovoru… 8o sama jsem ztoho nervózní.. Svým způsobem jsem již 6 let bez antikoncepce a nic jen samé hormony apod :nevim:
Ale moc děkuji za odpověď.. Jdeme do českých Budějovic do Pronatalu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 19:41

@Skaiqy jestli se můžu drze zeptat jak to u vás trvalo dlouho než jste postoupili první pokus :andel: :nevim: pokud to není moc troufale :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
20.10.20 19:44

My už do CAR šli s nějakými výsledky z vyšetření, ale stejně je dělali všechny znovu. Ten den mi dělali UTZ, manzelovi spermiogram, brali krev…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 19:48

@HandulkaK moc děkuji za odpověď :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
20.10.20 19:54

@Kpodhradska no není za co. :)
Pak byl takový rozhovor, sepsání rodinné anamnezy, ukázali nám ceník a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
20.10.20 20:05
@Kpodhradska píše:
@Skaiqy jestli se můžu drze zeptat jak to u vás trvalo dlouho než jste postoupili první pokus :andel: :nevim: pokud to není moc troufale :andel: :kytka:

Jejdaaaaa, troufalé vůbec není :) klidně se ptej..u nás to bylo rychlé.. první pokus jsme podstoupili vlastně další cyklus od konzultace (zrovna jsem měla menstrauci když jsme tam šli, takže jsme ten daný cyklus nestihli)..někde se ale čeká na pojišťovnu a její schválení..

Ničeho se neboj :) dopadne to dobře, po telefonu Ti určitě řekli, co budou po Vás chtít :) kdyby něco chybělo, doplníte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 20:20

@Skaiqy moc děkuji za odpověď, ale já to mám teď mít každý den čekám :lol: :lol: :mrgreen:… No bude to zajímavé.. Každopádně ještě jednou děkuji :andel: :kytka: a jestli mohu mít druhou a poslední otázku :lol: :andel: kolik vás to vyšlo? A chápu je to vždy individuální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
20.10.20 20:50
@Kpodhradska píše:
@Skaiqy moc děkuji za odpověď, ale já to mám teď mít každý den čekám :lol: :lol: :mrgreen:… No bude to zajímavé.. Každopádně ještě jednou děkuji :andel: :kytka: a jestli mohu mít druhou a poslední otázku :lol: :andel: kolik vás to vyšlo? A chápu je to vždy individuální :nevim:

Fuha :) no.. první IVF: 28 ooo, druhé: 4o ooo, třetí: 48 ooo..kdyby člověk věděl, že se to povede přirozeně za pár let tak se na to vyprdne.. :lol: :lol: ale aspoň ty lázně..to jsem si mega užila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.20 11:33

@Kpodhradska také jsme šli už s nějakými výsledky od mého gynekogola. Já podstoupila klasické vyšetření, manžel spermiogram a pak nám ještě oběma brali krev. Druhý den jsme přišli ještě na jeden odběr kvůli genetice a pohovoru s odborníkem na genetiku. Pak už jsem více méně chodila sama na kontroly kvůli růstu folikulů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama