Já a můj kamarád

Anonymní
11.2.16 14:11

já a můj kamarád

Ahoj holky. Chci Vám popsat situaci ve které jsem a chci znát Váš názor.
Mám kamaráda, známe se už asi 5 let. Oba dva jsme zadaní, máme partnery, kamarád už asi 3 roky a já něco přes rok. Jde o to, že máme mezi sebou velice zvláštní vztah. Pořád nás k sobě něco táhne. První věc je ta, že se sobě svěřujeme úplně se vším, co třeba neříkáme ani svým partnerům, ale to je asi normální. Když jsme se poznali, dá se říct že jsme do sebe byli zamilovaní, ale bydleli jsme od sebe daleko, moc jsme se nevídali takže by to ani nejspíš nefungovalo. Občas jsem za ním jezdila na víkend, když měl přítelkyni v práci (vím, je to hrozný :roll: ), to bylo v době kdy jsem neměla partnera. upozorňuji, že jsme spolu nikdy nic neměli, neproběhla ani kamarádská pusa, jen obejmutí např. na rozloučenou…když jsem u něj spávala, koukali jsme celé noci na filmy, a hlavně jsme pořád mluvili, strašně moc si spolu rozumíme, asi jako s nikým jiným, na tom jsme se shodli. Vždycky když jsme spolu, cítíme se krásně, jsme plní energie, a když jsme se potom rozloučili tak nám bylo děsně smutno…jako by nás od sebe někdo odtrhl násilím. je pravda, že se navzájem přitahujeme, to jsme si přiznali, ale umíme se ovládat takže nikdy nic neproběhlo, i když jsme spali v jedné posteli :oops: :mrgreen:. A poslední dobou si hodně píšeme, skoro každý den, a mě všechno nějak začíná hlodat, jak by to asi vypadalo kdyby jsme spolu byli, že je škoda že nám to tenkrát nevyšlo, a je mi z toho všeho smutno :oops: Svého přítele miluji, tím jsem si jistá, jen jsem z tohohle strašně zmatená a říkám si, co je špatně že mě to čím dál víc hlodá :zed: nemůžu na něj přestat myslet, on to má nejspíš podobně, pořád vzpomínáme na ty dny a noci kdy jsme byli spolu a všechno bylo strašně fajn. Asi jsem se jen potřebovala vykecat, protože jedině tady to ze sebe můžu dostat anonymně, nechci aby o tom někdo nějak moc věděl.. :? ještě upozorňuji, že už mi dávno není náct, a nejsem nějaká potrefená puberťačka 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
11.2.16 14:16

Měla jsem to stejně s mým nynějším manželem :lol: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
11.2.16 14:18

Tak buď to spolu zkuste, utněte stávající vztahy, nebo ho ber jako kamaráda a nepřemýšlej, co by kdyby :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:19

@radkka ufff nevím jestli jsem chtěla zrovna tohle vědět :mrgreen: :mrgreen: ne, samozřejmě jsem ráda za každý příspěvek. Předpokládám že vám to klape skvěle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
187
11.2.16 14:19

Přijde mi to dost nefér vůči tvému partnerovi a jeho partnerce, buĎ se k sobě chovejte jako kamarádi a nebo si spolu začněte, ale nejdřív ukončit stávající vztahy… nejsi pubertačka, ale přijde mi, že se tak chováš a fakt nevím, co tu chceš slyšet :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:22

@Jity-lovies ano nefér to určitě je. My se k sobě chováme jako kamarádi samozřejmě, jen je mezi náma velice zvláštní pouto. Chci slyšet názory a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
11.2.16 14:27
@Anonymní píše:
@radkka ufff nevím jestli jsem chtěla zrovna tohle vědět :mrgreen: :mrgreen: ne, samozřejmě jsem ráda za každý příspěvek. Předpokládám že vám to klape skvěle ;)

My jsme spolu dokonce bydleli (ve vší počestnosti), byli jsme si hodně blízcí, ale nějak jsem si to nepřipouštěla, až když jsem se rozešla s přítelem, tak mi to začalo nějak docházet. No, tak občas to zaskřípe, ale řekla bych, že to klape :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:30

@radkka tak to vám přeju :kytka: já chci zůstat s přítelem, jen se nemůžu zbavit tohohle pocitu. Na jednu stranu se toho až bojím, na druhou stranu je to i hezký :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2247
11.2.16 14:33

Tak já být vámi, utnu stávající vztahy a jdu do toho, protože se evidentně chcete. Možná to nevyjde, ale pokud to nezkusite, nikdy nebudete úplně šťastný v jiných vztazích, protože bude ve vzduchu otázka co když.. Myslím, že k sobě patříte a nemá cenu se premahat jinde, Když vás to táhne k sobě.. Jednou se třeba neudržite a ublížite tím i jiným lidem, kteří by toho mohli být předem ušetřeni. Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:36

@Terrinka93 díky za názor, no my se teď nevídáme, takže se vlastně ani nic stát nemůže a i když jsme se viděli tak se nikdy nic nesemlelo, ale člověk nikdy neví no. Na druhou stranu já jsem nikdy nikoho nepodvedla, i když byl ten vztah špatný. Kamarád by to také neudělal, věřím tomu že dokud jsme ve vztahu nic se nestane. Pokud bychom byli oba bez partnera, kdo ví… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
20807
11.2.16 14:39
@Anonymní píše:
@radkka tak to vám přeju :kytka: já chci zůstat s přítelem, jen se nemůžu zbavit tohohle pocitu. Na jednu stranu se toho až bojím, na druhou stranu je to i hezký :oops:

V tom případě s kamarádem přeruš kontakt. Mně to začalo docházet, až když jsem byla sama, tohle je vůči partnerovi nefér, navíc riskuješ, že se jednou něco stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:41

@radkka možná by to bylo opravdu nejrozumnější řešení :?

• Nahlásit
  • Citovat
5931
11.2.16 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chci Vám popsat situaci ve které jsem a chci znát Váš názor.
Mám kamaráda, známe se už asi 5 let. Oba dva jsme zadaní, máme partnery, kamarád už asi 3 roky a já něco přes rok. Jde o to, že máme mezi sebou velice zvláštní vztah. Pořád nás k sobě něco táhne. První věc je ta, že se sobě svěřujeme úplně se vším, co třeba neříkáme ani svým partnerům, ale to je asi normální. Když jsme se poznali, dá se říct že jsme do sebe byli zamilovaní, ale bydleli jsme od sebe daleko, moc jsme se nevídali takže by to ani nejspíš nefungovalo. Občas jsem za ním jezdila na víkend, když měl přítelkyni v práci (vím, je to hrozný :roll: ), to bylo v době kdy jsem neměla partnera. upozorňuji, že jsme spolu nikdy nic neměli, neproběhla ani kamarádská pusa, jen obejmutí např. na rozloučenou…když jsem u něj spávala, koukali jsme celé noci na filmy, a hlavně jsme pořád mluvili, strašně moc si spolu rozumíme, asi jako s nikým jiným, na tom jsme se shodli. Vždycky když jsme spolu, cítíme se krásně, jsme plní energie, a když jsme se potom rozloučili tak nám bylo děsně smutno…jako by nás od sebe někdo odtrhl násilím. je pravda, že se navzájem přitahujeme, to jsme si přiznali, ale umíme se ovládat takže nikdy nic neproběhlo, i když jsme spali v jedné posteli :oops: :mrgreen:. A poslední dobou si hodně píšeme, skoro každý den, a mě všechno nějak začíná hlodat, jak by to asi vypadalo kdyby jsme spolu byli, že je škoda že nám to tenkrát nevyšlo, a je mi z toho všeho smutno :oops: Svého přítele miluji, tím jsem si jistá, jen jsem z tohohle strašně zmatená a říkám si, co je špatně že mě to čím dál víc hlodá :zed: nemůžu na něj přestat myslet, on to má nejspíš podobně, pořád vzpomínáme na ty dny a noci kdy jsme byli spolu a všechno bylo strašně fajn. Asi jsem se jen potřebovala vykecat, protože jedině tady to ze sebe můžu dostat anonymně, nechci aby o tom někdo nějak moc věděl.. :? ještě upozorňuji, že už mi dávno není náct, a nejsem nějaká potrefená puberťačka 8) :lol:

I kdyby mez vámi k žádnému sexu nedošlo, tak to není fér vůči vašim partnerům.
Spát spolu v posteli? Trávit spolu večery? Říkat si věci, které ani vaši partneři neví?

No tohle by se mi teda vůbec nelíbilo, kdyby toto dělal můj partner, je to totožný jako kdyby mě podváděl.

Takže jestli jste spolu šťastní, tak buďte spolu a svým současný partnerům dejte vale a nechte je žít, nechte ať si taky najdou své spřízněné duše. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:53

Anonym prosím zachovat…byla jsem poměrně nedávno v hodně podobne situaci…kamarád, moje spriznena duše, úžasný kluk, s nikým jsem si nerozumnela tak jako s nim…milovali jsme se, ale nikdy to nedali dohromady kvůli věku (on byl o dost mladší)…pak jsem potkala současného manžela, narodil se nám syn…s tamtim jsme se přestali vidat, ale cca rok zpátky jsme se viděli, pak podruhé, potreti a jako by to začalo cele znova…také jsem s nim muze nepodvedla, ale začaly se mi honit hlavou otázky coby kdyby… Svého manžela ale miluji, přerušila jsem kontakt protože to nedělalo dobrotu a je to v pohodě…někdo mi řekl, ze šanci už jsme tenkrat dostali a kdybysme spolu měli byt, tak spolu jsme…a asi to tak bude…občas si na něj vzpomenu, jak se třeba ma, nebo tak, ale už nemyslím na to jestli by mi třeba nebylo lépe s nim…Radim ti, utni to, pokud opravdu chceš s přítelem zůstat…jinak to nepřinese nic dobrého…

• Nahlásit
  • Citovat
5931
11.2.16 14:59
@Anonymní píše:
@radkka tak to vám přeju :kytka: já chci zůstat s přítelem, jen se nemůžu zbavit tohohle pocitu. Na jednu stranu se toho až bojím, na druhou stranu je to i hezký :oops:

A proč chceš zůstat s přítelem? Co na něm vidíš?
Máte děti? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama