Krize ve vztahu

Anonymní
18.12.20 14:35

Já a přítel krize

Ahoj, potřebovala bych se svěřit možná poradit, s přítelem jsme spolu 4 roky z on 3 letou dcerku, rok jsme byly od sebe a dcera byla ve střídavě péči, vrátili jsme se k sobě a jsem opět těhotná, a ted k tomu, když jsme se pevném rozešli měli jsme velkou krizi já se ten rok co kamen byly od sebe vyspala z jedním kamarádem ale přítel to stále bere jako nevěru takže stále slicham urážky na to jak jsem podvedla, kolikrát se hadame ale spis k tématu… při každý hádce atd mám tendenci vytahovat minulost co jak mi ublížil a bylo to fakt hnusny co dělal, já na to zapomenout nemůžu, on říká proč to vytahují když jsme to vyřešili ale vyřešil to jen on já to v sobě pořad mám, i když nechci tak v nervech ze mě vše vylitne, snaží se opravdu být milí vsechno jenže ja mu nedokážu dat pusu když mi on dá pusu mám tendenci se otirat nechci od nej obejmout to mi vyčítá ze neudělám sama od Šebe Ale mě je z toho prosté špatné, nevím co dal, vím ze ho miluji ze dal být bez měj nechci jako ten rok co jsme byli od sebe ale nejde mi to, nejde mi říct ani slovo,,miluji te,, ta pusa objetí nedokážu to, nechápu co se semnou děje :( nemáte některá zkušenost rada bych ten vztah zachránila ale jak? Vím ze chyba je na mě stárane snažím se to překonat ale nejde mi to a moc mě to bolí, řekla jsem mu ze ho miluji ale proste nejde mi ty ostatní věci nemluve o sexu on to nechápe mysli si ze mám jiného atd přitom to není pravda :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
87
18.12.20 14:39

Tady je ten vztah nějak celý špatně.. Rozchod by byl na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
18.12.20 14:40

Proboha, to se nedá číst. Napiš to znovu s interpunkcí a srozumitelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6850
18.12.20 14:41

Zbytečný radit, máte co jste chtěla. A ani jeden se nechováte tak, jak by se v normálním vztahu mělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
18.12.20 14:43

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, pokud neumíte začít nad čistým talířem, schovat všechny křivdy, tak to nemá smysl. Zbytečně protahujete nezbytné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5291
18.12.20 14:44

Píšeš trošku jako hotentot. Celkově si myslím, že slepované vztahy stojí za prd a druhé dítě byla chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62223
18.12.20 14:45

Proč jste se dali znovu do kupy.. Nechápu.. A ještě si za takové situace pořizovat další dítko.. To je celé špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18743
18.12.20 14:48

Zvlastni, vadi ti pusa a obejmuti, ale jsi tehotna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 14:48

Omlouvám se za gramatiku mám nový tel a blbě se mi na něm píše dotáhl prediktace,
Když jsem se vrátila k němu promluvili jsme si a celou dobu to klapalo bylo to skvěle do doby než jsem otěhotněla, to začlo tyhlety věci, je pravda ze sama v noci brecim skrze druhé dítě, mám prostém strach nedokážu to popsat..

• Citovat
  • Nahlásit
5097
18.12.20 14:49

Jak k tomu přijdou ty děti, fakt za trest mít takové rodiče. Místo aby se dítě cítilo v bezpečí a milované, žije v uřvaným cirkusu, kdy neví, do čeho se vzbudí zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 14:49
@Eemii píše:
Zvlastni, vadi ti pusa a obejmuti, ale jsi tehotna :mrgreen:

Začalo tohle vše jak jsem zjistila ze jsem těhotná..

• Citovat
  • Nahlásit
5097
18.12.20 14:52
@Anonymní píše:
Omlouvám se za gramatiku mám nový tel a blbě se mi na něm píše dotáhl prediktace,
Když jsem se vrátila k němu promluvili jsme si a celou dobu to klapalo bylo to skvěle do doby než jsem otěhotněla, to začlo tyhlety věci, je pravda ze sama v noci brecim skrze druhé dítě, mám prostém strach nedokážu to popsat..

Klapalo to skvěle v překladu znamená, v pelechu si rozumíme skvěle, ale jakmile z něj vylezeme, verbální komunikace na pytel, nesneseme se, podvádíme se a děláme peklo sobě i dětem. :roll:

Příspěvek upraven 18.12.20 v 14:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
18.12.20 14:52

Ona trochu úroveň pravopisu a stylistiky souvisí s kvalitou života a partnerů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 14:54
@Ms.Ragdoll píše:
Klapalo to skvěle v překladu znamená, v pelechu si rozumíme skvěle, ale jakmile z něj vylezeme, verbální komunikace na pytel, nesneseme se, podvádíme se a děláme peklo sobě i dětem. :roll:Příspěvek upraven 18.12.20 v 14:53
tak to pozor, nikdy bych nedovolila aby to zasáhlo děti.
  • Citovat
  • Nahlásit
5679
18.12.20 14:54

Za rok to chce třetího mimiska. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie