Já bych chtěla kamarádku...

Anonymní
4.1.20 19:05

Ja bych chtela kamaradku...

Ja si prijdu sama, chybi mi v zivote prava kamaradka, nejaky zensky element, ale jsem asi narocna na to, s kym chci travit cas a proste mi nejde nejak udelat, abych byla vice tolerantni, to jsem radsi sama :roll:

Prijdu si uplne normalni, umim se bavit o vsem, ale asi tak normalni nejsem :think:

Nemam rada nekoho, kdo hleda jen vrbu a posluchace a sam neposloucha. A ackoliv si nemyslim, ze jsem nejaka hvezda jasna, tak mam rada ruznorodost… bavit se od menstruace pres praci po politiku a detsky tabor.

Kolik mate lidi, kterym byste mohli zavolat v noci, ze potrebujete, aby pro vas nekam prijeli? Napr…

Nejsem dost konzumni, abych s nekym chodila nakupovat, nejsem dost na matersky, abych resila plenky a kocarek, nejsem dost alternativni, abych si v zenskem kruhu malovala mandaly… jsem vsechno a nic.

Vzdy mma zname, kolegyne, ale jakmile skonci ten duvod, proc jsme byly spolu, skonci i poradny kontakt… a vse je takove povrchni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1128
4.1.20 19:19

Asi to mám dost podobně, taky nikde pořádně nezapadnu a oblíbená nejsem :think: :mrgreen:
Tohle mi tak nějak nevadí, jsem sama sebou a nerada se chovám jako stádo, ale je fakt, že občas někdo blízký a chápavý chybí.. ;)
Opravdu blízkou přítelkyni mám jednu, zbytek jsou buď známý nebo kamarádi, ale žijí jinde, takže kontakt je dost omezen z obou stran…
Jsem introvert, takže hromadu přátel bych ani nechtěla, ale takové 2-3 opravdové přátele mít někde na blízku a občas něco podniknout, to bych asi úplně nezavrhla.. :think: :)
Jen, jak píšeš ty, mi opravdu sedne málokdo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 19:24

A odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
4.1.20 19:28

Asi jsem náměsíčná a píšu si tu anonymně příspěvky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
4.1.20 19:30

Mam to stejne, ale hledani uz jsem vzdala, vzdy to skonci tak, ze ja davam vic, ja jsem ta vrba, ten kdo nezapomina na dulezite okamziky druheho apod. Uz na to vyuzivani kaslu. Ale kdybych nemela manzela a deti, jsem totalne sama, kdyby se splasil a sel k jine, nemam to ani komu zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
4.1.20 19:30

Podle popisu mi přijdeš normální :)

Kolik mám lidí, kteří by pro mě někam přijeli…? Asi jen manžel. Nebo možná by se jich našlo víc, ale já bych si jim o pomoc neřekla, jsem naučená si to vyřešit sama. Hlavně jsem časem poznala, že lidé, které jsem považovala za přátele, jimi opravdu nebyli, protože právě v tu kritickou chvíli nebyli k dispozici. Většinou mě spíš překvapí, že mi někdo pomůže. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12794
4.1.20 19:33

On bude problém asi v tom, že nechceš být více tolerantní a taky v tom, že většina lidí rádo mluví, když ten druhý poslouchá. A to, že přátelství jsou povrchní, mi přijde úplně normální. Já bych třeba své nejniternější problémy asi ani nechtěla říkat cizím lidem. Radši si to vyříkam v nejužší rodině (manžel, ségra, máma)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 19:36

Mam to ted hodne podobne, ja tedy na materske jsem a prave diky tomu se nejak ukazalo ze se kolem me zadny takovy clovek nevyskytuje. A to si nepripadam ze bych v te materske nejak zabredla a bavila se jen o diteti, mam stale nejake konicky a z domu pracuji, myslim ze si udrzuji nejake povedomi o svete mimo plinky a prikrmy. Ale ty drive blizsi kamaradky bydli daleko a nestojim jim za to aby cestovaly sem za mnou (chapu) a tady v miste nikoho s kym by to bylo hlubsi nemam. Myslim si ze to zas prejde po materske az budu vic mezi lidmi, ale momentalne je to trosku depresivni. At zije internet, aspon tam se clovek muze vykecat;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
4.1.20 19:39

Mám to dost podobně…k nám domů kromě rodiny vlastně ani nikdo jiný na návštěvu nechodí. Není totiž nikdo kdo by za mnou přišel, žádná kamarádka :roll: Jako jednu mám, se kterou se vídám ale tak třikrát do roka, byť jsme si vcelku blízké. Píšeme si a tak, ale to je tak všechno…nějak to zaniká mi přijde. Mám kolegyně, mám bývalé spolužačky se kterými se ráda vidím ale nikoho blízkého. Taky mě to často mrzí :nevim:
A kdo by mi přijel na pomoc kdybych potřebovala? Asi jen manžel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4156
4.1.20 19:45

Mám to stejně, naposledy jsem tomu fakt věřila. Ale bohužel, vážená mě jen využila pro určité informace a když mě potkala tragedie, ani se mě neozvala, nezeptala jak se mám, tak jsem ji na Silvestra poslala do riciny a je mi líp. Ttřeba v práci jednou, nebo nikdy. Nedá se nic dělat. Ale já si asi vystačím i sama se sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8388
4.1.20 19:58

Co jsi za znamení? Jsi z města, či vesnice? Je spousta faktorů, proč jsou někteří lidé sami. Ale většinou vrána k vráně sedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6518
4.1.20 20:42

Mám úplně to samé a poslední půlrok mi taky chybí kamarádka. Jediný, komu bych o pomoc zavolala, je přítel a rodiče. Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 20:50
@Makca87 píše:
Co jsi za znamení? Jsi z města, či vesnice? Je spousta faktorů, proč jsou někteří lidé sami. Ale většinou vrána k vráně sedá.

No a to je to…pokud se me nekdo jako prvni zepta na znameni, je vymalovano :mrgreen: opravdu nekdo muze verit, ze existuje na svete jen par typu lidi podle toho, v jake casti roku se narodili? :think: Ac astrologii mebo numerologii jsem ochotna jakztakz akceptovat, tak „jaky jsi znameni“ radi cloveka mimo moje pole… zakladatelka

I v tom tkvi ma „narocnost“, proste neumim prehlednout, ze nekdo smysli jinym systemem nebo ma diametralne odlisny zebricek hodnot.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 20:52

Ohledne lokality, ideal je pro me Praha a severni okoli. Takze kdyby ke mne chtela nejaka vrana sednout… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
8388
4.1.20 20:54
@Anonymní píše:
No a to je to…pokud se me nekdo jako prvni zepta na znameni, je vymalovano :mrgreen: opravdu nekdo muze verit, ze existuje na svete jen par typu lidi podle toho, v jake casti roku se narodili? :think: Ac astrologii mebo numerologii jsem ochotna jakztakz akceptovat, tak „jaky jsi znameni“ radi cloveka mimo moje pole… zakladatelkaI v tom tkvi ma „narocnost“, proste neumim prehlednout, ze nekdo smysli jinym systemem nebo ma diametralne odlisny zebricek hodnot.

Pohybuji se mezi stovky lidmi a sedí to :D, takže si mysli co chceš. A to nejsem ezoterik, čarodějnice, ani lesana a nevěřím na kdejakou číčovinu :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama