Jak bolí nidace?

28.9.21 17:28

Jak bolí nidace?

Ahoj holky. Mám pár dnů do očekávané ms, v době ovulace proběhla snaha o početí. Nechci si vůbec nic nalhávat. Vím, že příznaky těhotenství chodí až později, nejdříve je potřeba ujistit se testem. Ale ještě je brzy. Jsem zhruba 10.-13. den po oplodnění, kdyby teda nastalo, ale provázejí mě čím dál větší bolesti v podbřišku. Chodím pořád na malou, ve dne v noci, cítím tlak na močák, cítím kombinaci menstruačních křečí (které nikdy nemívám, dokud to nedostanu), cítím citlivě celý spodek. Ale říkám si, že kdybych měla nachlazený močák, tak mě to během močení pálí, řeže, nebo to nejde. Ale já prostě fakt hodně čůrám a podbřišek bolí zvláštně, podobně jako když mám přeplněný močák. Může to být bolest podobná zahnizďování nebo oplodnění? Máte někdo zkušenosti? Kdybych si odmyslela všechny moje vsugerované příznaky, tak tenhle opravdu cítím. Děkuji za sdílení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2229
28.9.21 17:30

10.-13. den po oplodnení je na nidaci už celkem pozdě. Navíc je to blbost, abys z nidace měla takovýhle problemy. Nidaci necitis, maximalne nejaky popichnuti v podbrisku, kdyz se embryo uhnizduje. Spíš to vypada na tem zanet mocaku, nemusi se to rezat a palit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
28.9.21 17:33

Podivný bolesti, píchání, bublání atd v podbřišku jsem cítila každý měsíc před menstruací od doby kdy jsme si řekli, že tomu dáme volný průběh - cca půl roku, opravdový otěhotnění jsem nepostřehla dřív než vynecháním menstruace.
Je to prostě 50:50, třeba máš štěstí a patříš k tý polovině, která to přesně takhle poznala, ale neupínej se na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18672
28.9.21 17:34

Na nidaci je pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
28.9.21 17:52

Žádnou nidaci jsem ani jednou nepostrehla (teď jsem těhotná podruhé). Jestli jsi už 10-13 den po teoretickém oplodnění, tak už klidně můžeš zkusit test. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
28.9.21 17:54

Zánět močových cest se nemusí vždy projevovat bolestí při čůrání. Sama vím, o čem mluvím. Jestli cítíš divný tlak a chodíš pořád čůrat, tak si zajdi na odběry.
Nidace jako taková mě vůbec nebolela. Těhotenství jsem poznala nejdříve podle změny na čípku, který jinak byl (co pamatuji) stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
28.9.21 18:12

Nudace nebolí nijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:38

Nevím, jestli Ti má odpověď pomůže, ale docela přesně vím, kdy u mne došlo k ovulaci a pak jsem cca 7-10 den po tom odplodnovacim styku mela PMS jak blázen, ten vyvrcholil 11 den, kdy mě bolelo břicho, podbrisek, prsa, všecko, únava atd. Myslím, že nidace to nebyla, ta asi proběhla dříve, ale tyto symptomy jsem měla, psala jsem si to ještě do aplikace. Pocit „plného měchýře“ jsem taky měla, ale až o nějaký týden později, hlavně při rychlejším pohybu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat