Jak často sunar?

206
20.4.05 11:28

Jak často sunar?

Ahojky
Právě chystám odstavení téměř 9m Honzíka a nějak mám zmatek v tom, jak často mu mám dávat sunar.Je zvyklý po každém jídle dostat kójo.Mám to dodržet a nahradit UM?
Dr mi radila abych mu do UM rozšlehala banán a krmila ho tím jako kaší, protože nechce lahev.Nevím nevím aby z Honzíka nebyla po těch banánech opička :roll:
Poraďte plís.Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

375
20.4.05 12:07

Ahoj,
ja jsem odstavila Mateje taky na konci 9.mesice a sunar jsem mu dávala večer a ráno, kolem 240 ml. Kolem roku přestal pít ten večerní ated (rok a půl) jsme na 250 ml po ránu. Přes den pije vodu z hrnku, subnar pije z lahve s dudlukem.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
20.4.05 12:22

Ahojky
ja bych ten banán nedávala tak často.Já dávám sunar večer a ráno, míchám to s kaší sunarkou,aby to měla hustší, protože samotné kaše mi Viktorka nepapá.
Tak to bylo jen tak málo ohledně toho banánu :P
Mej se hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
20.4.05 12:28

jé takhle rychlý odpovědi to je príma děkuju :lol: a odstavily jste robátka ze dne na den nebo postupně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
20.4.05 12:35

Naše Betynka má právě dneska 9m a pomalu se odstavuje sama. Měla jsem s ní až do minulého týdne problémy, protože mléka jsem už měla míň a ona vyžadovala doplňovat tekutiny už každou hodinu, někdy i častěji. Předevčírem se v rámci vlastního odstavování zamilovala (po asi 3 měsících neuspěšného nabízení) do láhve s dudlíkem a vypila za den asi půllitr vody a čaje a o moje konečně nalitý prsa ji vůbec nezajímaly. Vypadá to, že ji žízeň donutila dát si flašku. Rozhodně jsem pro postupné odstavování a ne najednou, to si pak prý člověk hezky užije a tak to ani neplánuju. Chtěla jsem kojit co nejdýl a zatím to vypadá, že o můj dobrý úmysl Betynka nejeví zájem :cry:
Rozhodně si myslím, že sunar 2× denně úplně stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
375
20.4.05 12:42

Tak u nás to bylo s odstavením tak, že jsem kojila už jen kolem půlnoci a ráno. Bylo léto a já občas ala místo kojení matějovi sunar, neb jsem měla chutě na pivko :-) To jsem ale matka, co??? No a pak už jsem kojila jen ráno (kolem 5.) a tak jsem se ze dne na den rozhodla, že už bude jen Sunar a bylo. Byla to pohoda, Matěj se začal budit pozdějc a poudějc, dneska spí od 20:00 do 8 a co se prvního půl roku natrápil s kojením v noci po 2 hodinách!!

Pa

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama