Jak často venčíte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 17:20

Jak často venčíte?

Ahoj, narazila jsem na otazku na fb skupine tak me napadlo ji polozit tady 😁
Pokud zijete v rodinnem domku se zahradou tak jak casto vencite pejsci? :) Popripade jak daleko chodite😁

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mag
11768
12.1.22 17:25

Snažím se denně. Máme asi 4 km okruh, plus začínáme se psem běhat. Dáváme s ní tak 7 km dvakrát týdně. Teď v zimě to ne vždycky vyjde. Ale mám borderkolii a ta ten pohyb fakt potřebuje. Když jsme se do domu přestěhovali s tehdy devítiletým labradorem, tak ten už procházky nepotřeboval. Stačilo mu aportovat na zahradě. Tu teda máme fakt velikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 17:29

Mame celorocne pesanu venku. Rano s ni jde manzel na cca 20min at se „vysmradi“, pres den s ni ja mickuju nebo nejak blbnu alespon hodinku nez si zaleze sama do boudy (na prochazky ji sama neberu, tezce reaguje na kocky nebo zajice, uz jsem jela po hube :D ) a vecer zalezi jak prijede manzel, nekdy jde s ni na hodinu behat a nekdy ji vezme zase jen na 20min. A o volnu jezdime na vylety treba na cely den a to pak nechce voditko videt dva dny :D mamka ma tez psa venku a bere ho max kdyz jde nekam do kramu nebo na urad, ale zase je temer s ni nekdo cely den na zahrade

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 18:08

Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27394
12.1.22 18:18

Už psa nemáme, ale musel chodit aspoň 3× za den, záleželo na počasí, v zimě moc nechtěl chodit, ale vypustit na zahradu nestačilo, on si na svém nedošel na velkou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
12.1.22 18:34

Chodíme ráno, odpoledne a večer. Pokaždé aspoň 2 km. Můj pes taky nechce na zahradě nic udělat a taky se rád proběhne a “přečte zprávy” od jiných pejsků. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 18:41

Nasi psi nemaji problem s vencenim na vlastni zahrade, takze chodime 1× denne na vylozene psi prochazku asi na hodinu (tenisaky, jdeme na jejich koupaci misto atp). Kdyz jdu do kontejneru (asi 10min od domu) nebo do obchodu (asi 15min od domu) jdou se mnou.
Jednou nebo 2× tydne jdeme na vylozene cvicici vychazku (rukav/pesek a kousacky, povelovka, stopy, atp)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat