Jak chutná Moviprep

Anonymní
29.5.21 09:17

Jak chutná Moviprep

Ahoj,

Mám na přípravu na kolonoskopii Moviprep. Jak to prosím chutná? Fortrans jsem nedala a tohohle se také bojím.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18800
29.5.21 09:56

Citrón naslano, ale dá se to…pro mě bylo nejlepší zapíjet to jablečným džusem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7745
29.5.21 10:35

@Monchichik ja zapijela jablecnym dzusem Fortrans a pohoda..za sklenici Fortransu dva cm dzusu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18800
29.5.21 10:42

@Tarjei no pro mě byl problém hlavně to množství, nejsem vůbec zvyklá pít…můj muž měl něco jiného, pomerančového a toho bylo jen 2× 150 ml…muselo se to taky zapíjet, ale ne tolik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7745
29.5.21 14:11

@Monchichik hele to ja taky ne ale donutila jsem se co ctvrt hodiny velkou sklenici fortransu a za to ten dzus..jsem si to rozpocitala..a pak pila i rychlejs a mela jsem to v sobe uz za dve a pul h…lepsi hroznej konec, nezli hruza bez konce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
29.5.21 18:42
@Monchichik píše:
@Tarjei no pro mě byl problém hlavně to množství, nejsem vůbec zvyklá pít…můj muž měl něco jiného, pomerančového a toho bylo jen 2× 150 ml…muselo se to taky zapíjet, ale ne tolik…

To byl Picoprep, je to asi nejlepší varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18800
29.5.21 18:55

@Peggi nebyl, jmenovalo se to jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 11:52

Díky holky. No Fortrans jsem nedala vůbec. Picoprep je dobrej, měla jsem ho několikrát a moc dobře nečistí. Bojím se, že Moviprep taky nedám.

• Citovat
  • Nahlásit
18800
30.5.21 11:58
@Anonymní píše:
Díky holky. No Fortrans jsem nedala vůbec. Picoprep je dobrej, měla jsem ho několikrát a moc dobře nečistí. Bojím se, že Moviprep taky nedám.

Fortrans bych taky nedala a rovnou jsem řekla, ať mi ho ani nepíše…Moviprep není tak hroznej…kámoška ho teda nedala všechen, druhý litr už zvracela…vyčištěná byla dobře…držím ti palce…to dáš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat