Jak dát fusak do autosedačky STRATA?

267
9.10.08 12:34

Jak dát fusak do autosedačky STRATA?

Ahoj, bud jsem úplně hloupá, nebo nevím. Potřebovala bych si pro miminko připravit fusak do autosedačky, ale nemůžu přijít na to jak a ani manža. Mám originální fusak od kočárku Slalom Jane Pro 3in1. Nemáte někdo radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
9.10.08 12:37

MArtino, tak ja ti nevim, holka, ale myslim ze to tam nedas.
Oni maji origos i fusaky na autosedacky, ja mam origos na Rebela, ale myslim ze na Stratu uz ho nedam......

Holt marketing.

Treba to pujde, ale myslim ze spis ne, ono ty fusaky na autosedacky se pridelavaji drukama primo na sedacku a krasne to drzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
9.10.08 12:46

…Hmm pokud je to druky, tak co kdyby sis koupila stejné v obchodě, dala si je na potřebná místa na fusak… mohlo by to jít. Druky seženeš v galanterce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
9.10.08 12:46

Marti a co to máš za fusak? To jsem vůbec neslyšela o něm. Znám akorát od Emitexu…
v této diskusi řešily holky něco podobného:
https://www.emimino.cz/modules.php?…
jsou tam i obrázky na té straně 6 dole od slunickaaliki.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.10.08 12:59

treba ja mam tohle
http://www.handypraha.cz/…_274_big.jpg

a je to presne do Rebela, pripevnis to drukama do tech druku jak se prdelany potah autosedacky, plus to zahaknes pres okraje sedacky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.10.08 13:05

Pokud tam chces dat tohle

http://www.handypraha.cz/…_426_big.jpg /> tak nevim jak ho pripevnis nahore aby drzel........ale treba by to slo

no ale strata je sama o sobe nejaka zvlastni, ten novy fusak na ni se asi prichytava jinak.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.10.08 13:08

Dostala jsem ho přímo ke kočárku na Slaloma. Je na něm napsaný COMBI jinak nic určitého. Prodavačka říkala, že je i na autosedačku. Má také vyříznutí na ty popruhy od sedačky, ale teda at dělám co dělám, tak si s tím nevím rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.10.08 13:10
Martin_a píše:
Dostala jsem ho přímo ke kočárku na Slaloma. Je na něm napsaný COMBI jinak nic určitého. Prodavačka říkala, že je i na autosedačku. Má také vyříznutí na ty popruhy od sedačky, ale teda at dělám co dělám, tak si s tím nevím rady.

a sedacku mas rebela? Nebo stratu?

Nemohla bys ho nafotit?

Pokud ma odendavaci spodek, tak oddelat a pak bych asi jen protahla pasy pres diry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
9.10.08 13:12

to bude určitě emitex combi 3v1… oddělat spodek a protáhnout pásy… mělo by to jít, jak říká Katka.
http://www.babymax.cz/….cervena.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.10.08 13:19

Já mám Stratu. A přesně ten typ fusaku jak ho ukazuje Zuzka. Ten spodek fusaku mám sundaný, ale je mi záhadou jak odepnout ty popruhy, abych to mohla protáhnout fusakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.10.08 13:22

A takovou tu vnitřní vložku v té sedačce mám nechat? Je to taková ta pro ty úplně nejmenší mimča, aby byli pevně přidržení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.10.08 13:30

Nechapu moc jak odendat popruhy??? Normalne pokud mas vyrezane riry ve fusaku, tak nima protahnes popruhy…jde to dobre

a ten popruh co je mezi nozkama, nejdriv oddelej to polstrovani, melo by jit, pak protahnes diroua pak das postr zpatky.

tu vlozku klidne dej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.10.08 13:38

Ted na to koukam, strata ma 5ti bodovy pasy, vid? a nejde ti odendat ty ramenny od tech bocnych????

Ale melo by nejak, protoze jak maji takovou oboustranou vlozku- potah, tak to je protazene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.10.08 13:42

Mě nejde protáhnout ten horní pás (co je nad ramínkem miminka) a boční pás (co je společný s tím horním). Ostatní pásy souhlasí s dírkama na fusaku. Ale tento je mi záhadou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.10.08 13:45

jo to je přesně ten problém :? . nevím, jak to mám odepnout… Já jsem asi antitalent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama