Jak dlouho jste byli s covidem doma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 19:25

Jak dlouho jste byli s covidem doma

Měli jste Covid? Chytli ho všichni členové rodiny? Jak dlouho jste byli doma? A jak jste řešili? Neschopenkou? Ošetřovným? Nebo kombinací obojího?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10116
30.11.21 19:30

Dohromady neco pres dvacet dni. Byla jsem na RD, ale kdybych nebyla, tak neschopenka a pak OCR, az by mi skoncila ofiko izolace a bylo by treba byt dal v izolaci s detma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26797
30.11.21 19:32

Týden OČR na nemocného syna a dcera byla v karanténě. Pak týden v práci, pak OČR na dceru - opět karanténa a pak neschopenka na mě, chytla jsem to i přes očkování. Takže jsem z listopad byla v práci všeho všudy 5 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 19:33

Bylo to 25 dní s lehkým průběhem. Těch prvních 5 byla karanténa po setkání s pozitivním, a pak už to jelo. Je to fakt svinstvo.

• Citovat
  • Nahlásit
28357
30.11.21 19:38

Měli jsme covid na jaře. Já na RD, kluci na distanční výuce, jen manžel chodil do práce. Mně bylo blbě asi týden, manželovi dýl, měl horší průběh. Ale doma byl cca těch 14 dní. Starším dětem nebylo nic. Nejmladší měl den a půl teplotu, rýmu tři dny. Pozitivní jsme byli všichni. I babička. Ta měla slabší průběh (tehdy už po první dávce) a nebylo jí dobře taky asi 6 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57170
30.11.21 19:41

Ano. Ne. Dva týdny. Já RD, manžel HO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30023
30.11.21 19:47

To je furt dokola. Někde to chytnou všichni včetně mimin, jinde jeden člověk s zbytek nic.
Někde má nejlehčí prubeh 70 léta babička, jinde skolkove děti.
Někdo je za 3-5 dni fit, jiný až za 3-5 týdnu.
Takže z toho plyne, ze zkušeností okolí jsou celkem k prsdu, žádná spolehlivá korelace tam není.

Někdo jede v módu HO, někdo potřebuje tu neschopenku, jiný OCR. Dle rodinné a pracovní situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4786
30.11.21 20:02

V únoru, dohromady asi 14 dní. Chytla jsem to od partnera, ten se dozvěděl že je pozitivní v pátek, já šla na test v úterý. Nikoho dalšího jsem nenakazila. Mamka byla covidní asi o měsíc později, doma to od ní ale nikdo nechytil. Jen už byl průser s místama na testy, takže dlouho trvalo, než šli táta a brácha na testy, ale vlastně to nikomu moc nevadilo, nic jim nebylo. Akorát byli asi tři týdny nebo měsíc doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8650
30.11.21 20:05

Já marodila měsíc. 14 dnů nemoc samotná, měla jsem těžší průběh. A dalších 14 dnů rekonvalescence, to jsem pořád spala. Humus nemoc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8650
30.11.21 20:07

Já měla, myslím, OČR, protože tou dobou byly školy zavřené. Manžel zvládal HO i při nemoci, ale on měl lehčí průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
30.11.21 22:01

Chytili jsme to během pár dnů celá rodiny, my prostě držíme spolu. Manžel byl OK do konce izolace, spíš mnohem dřív, já jsem se z toho hrabala víc jak měsíc. Byla jsem na rodičáku, tak nebylo moc co řešit, ale mít neschopenku, tak jsem minimálně měsíc a půl doma a to jsem ještě dva měsíce poté chytila virózu, která mě sejmula taky minimálně na 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat