Jak dlouho trvá...

15357
27.7.21 06:49

Jak dlouho trvá...

…než zmizí fleky od ořechů z hovězí kůže… :nevim:
Krájel jsem cca před 5 dny zelené ořechy a i když se to několikrát denně snažím mýt vodou a mýdlem, pořád to nejde dolů… :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
969
27.7.21 06:56

Chce to citrón nebo tak něco. Jakože citrónovou šťávu. A jinak ořechy barví jako svi*. Nic jiného neumí kůži zabarvit líp.
Tak hodně štěstí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34795
27.7.21 06:57
@bse.pedro píše: …než zmizí fleky od ořechů z hovězí kůže… :nevim:
Krájel jsem cca před 5 dny zelené ořechy a i když se to několikrát denně snažím mýt vodou a mýdlem, pořád to nejde dolů… :roll: :nevim: 8)

Neboj, časem to sleze. Příště rukavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32705
27.7.21 07:22
Krájel jsem cca před 5 dny zelené ořechy a i když se to několikrát denně snažím mýt vodou a mýdlem, pořád to nejde dolů… :roll: :nevim: 8)

Timto nas zves na orechovici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9796
27.7.21 07:42

Ono to časem sleze dolů a přiste jednorázový rukavice gumový, aspoň dvoje :palec: a jinak díky, rád přijedu na košt. Ale šalamounsky jsi tam to pozvání schoval ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
27.7.21 09:27

Ja cetla, zes to krajel pred peti lety 8o :roll:  :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15357
27.7.21 09:33

Fšem radílkům… Vořechofku byste chlastali, ale krájet vořechi, to nééé… :cert: :roll: :nevim: 8) Sám mám málo, budou jí jen 2 litry… :roll: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Nejsou suroviny… :roll: :nevim: Tři dny jsem bloudil a jezdil po celém kraji, než jsem si nakradl mizerných 50 ořechů… :? :? :? :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15357
27.7.21 22:28

@KeckaJ, @Russet, @Cenarius
Nechápu vaši reakci… Psal jsem o vyčištění hovězí kůže a vy píšete cosi o rukavicích… To měla být jako nějaká narážka… :cert: :cert: :cert: :nevim: 8) Nevím, jestli se nemám urazit… :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :nevim: :nevim: :nevim: 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34795
27.7.21 22:28
@bse.pedro píše:
Fšem radílkům… Vořechofku byste chlastali, ale krájet vořechi, to nééé… :cert: :roll: :nevim: 8) Sám mám málo, budou jí jen 2 litry… :roll: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Nejsou suroviny… :roll: :nevim: Tři dny jsem bloudil a jezdil po celém kraji, než jsem si nakradl mizerných 50 ořechů… :? :? :? :nevim: 8)

Ořechovku nepiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32705
27.7.21 22:29
@bse.pedro píše:
Nechápu vaši reakci… Psal jsem o vyčištění hovězí kůže a vy píšete cosi o rukavicích… To měla být jako nějaká narážka… :cert: :cert: :cert: :nevim: 8) Nevím, jestli se nemám urazit… :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :nevim: :nevim: :nevim: 8) 8) 8)

Uraz se, to bude nejlepší. A aspon tyden nezakladej dalsi diskusi, to nas nejvic vytresta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15357
27.7.21 22:30
@Russet píše:
Ořechovku nepiju.

Tak tebe na ochutnávku pozvu, aby všichni viděli, že nejsem skrblík… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15357
27.7.21 22:32
@vokishka píše:
Uraz se, to bude nejlepší. A aspon tyden nezakladej dalsi diskusi, to nas nejvic vytresta

Myslím, že k vašemu štěstí nejsem až tak urážlivej a že snad ještě v tomto týdnu budu moci udělat něco smysluplného pro maminy emiminy… :think: :nevim: 8) :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
27.7.21 22:53
@bse.pedro píše:
Nechápu vaši reakci… Psal jsem o vyčištění hovězí kůže a vy píšete cosi o rukavicích… To měla být jako nějaká narážka… :cert: :cert: :cert: :nevim: 8) Nevím, jestli se nemám urazit… :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :nevim: :nevim: :nevim: 8) 8) 8)

Drahouši já o rukavicích nic nepsala. Psala jsem, že máš zkusit citrónovou šťávu. ;) Ale teď mi není jasný, jak si zabarvil tu kůži… :think: Doteď mě nenapadlo nad tím přemýšlet. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34795
27.7.21 22:56
@bse.pedro píše:
Tak tebe na ochutnávku pozvu, aby všichni viděli, že nejsem skrblík… :pankac: 8)

Já radši žvejku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15357
27.7.21 23:04
@KeckaJ píše:
Drahouši já o rukavicích nic nepsala. Psala jsem, že máš zkusit citrónovou šťávu. ;) Ale teď mi není jasný, jak si zabarvil tu kůži… :think: Doteď mě nenapadlo nad tím přemýšlet. 8o

Šťáva z ořechů mi ukápla na kožený šortky a na koženou sedačku… Tvoje rada nezabrala… Namíchal jsem si na pití vodu s citronem a cukrem a fleky nezmizely… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat