Reklama

Jak dlouho žije morče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 295 příspěvků 30.07.18 19:08
Jak dlouho žije morče?

Ahoj, zajímá mě, jak dlouho žije morče. Samozřejmě se všude člověk dočte určité číslo, ale mě zajímá, jak dlouho jste reálně měli vaše morčáky :) máme tři morčo holky už něco kolem roku a dneska jsem tak přemýšlela, jak dlouho tu s námi asi budou. Pro rýpaly, zbavit se jich nechci :lol: jen mě to zajímá, reálné číslo :) děkuji :hug: snad tu s námi budou dlouho :hug:

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3792 příspěvků 30.07.18 19:11

Mela jsem i desetilety morce ale to je extrem. Prumer je cca 6 let…

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 30.07.18 19:13

Měla jsem jednoho samečka asi 8 let.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 30.07.18 19:17

Měla jsem tři holky, dvě žily šest let, jedna 5

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 30.07.18 19:22

Máme sedmiletý, ale skinny žili krátce, bohužel, rok, dva, ani ne. Zřejmě jsou přešlechtění a i přes velkou péči pošli.

Ewiczka
Kecalka 305 příspěvků 30.07.18 19:25

Měli jsme 10 let

MartaKosta
Povídálka 28 příspěvků 30.07.18 19:37

V průběhu let jsme měli asi 8 morčat. 2 se nám dožila 7 let, a 4 morčouni se dožili asi 3 - 4 let, 2 na rakovinu a jedna náhle a jednu jsme dlouhodobě léčili. A dvě máme současně jedna ma 1,5 roku a sameček již skoro 6let. Je to hodně individuální.

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 30.07.18 19:54

My samicku 8let

_0812_
Kecalka 478 příspěvků 30.07.18 20:14
@mamoch píše:
Máme sedmiletý, ale skinny žili krátce, bohužel, rok, dva, ani ne. Zřejmě jsou přešlechtění a i přes velkou péči pošli.

Můžu se zeptat na co zemřeli? Taky mám jednoho nudistu a to mě teď docela zaskočilo, protože jsem měla za to, že žijí průměrně pět let.

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 30.07.18 20:19

@_0812_ Jednomu se nějak zahnisalo očičko a do rána pošel a další dva - zničeho nic- jsme je našli ráno mrtvé. Další - už si přesně nevzpomínám, byl u dcery - ale také naráz, dcera jinak vše léčí u veterináře, ale tohle byla vždy „bleskovka“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama