Jak docílit, abych nepřenášela?

Anonymní
2.3.20 19:14

Jak docílit abych neprenasela

Ahoj, za 9dni mám termín porodu ale necítím žádné změny… Nic se zkrátka neděje a nerada by jsem přenášela, protože už teď je vše namáhavé a o bolesti zad ani nemluvím… Poradíte mi nějaké typy jak vyvolat porod nebo tak něco? Původně mi říkali že od 29tydne na 100%budu rodit předčasně, ale díky bohu se tak nestalo. Takže jsem měla rizikové těhotenství, ale do žádné rizikové poradny mě neposlali jen říkali že musím ležet ležet a ležet no a brala jsem utrogestan (ten už je vysazeny) magnesium (taky vysazene) a sorbifer (to beru stále) Teď už bych to chtěla mít všechno za sebou a už vidět malého, co vám pomohlo k vyvolání porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.3.20 19:16

Mě pomohla horká sprcha, sklenička vína, vyběhnout schody a sex. Za pár hodin se mi narodil syn. Ale pokud nebude připravené miminko tak ho ven nedostaneš. Na někoho toto zabere na někoho ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
2.3.20 19:20

Dej si to do vyhledávání, určitě najdeš spousta tipů. Ale pokud dítě nebude chtít, tak to stejně nepomůže. Mezi časté spouštěče taky patří sex ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 19:33

Nejaky termin v kalendari je jenom orientacni pro doktory. Dite se ti na to vykasle ;) Muze to byt klidne zitra, nebo taky za tri tydny.. Internet je plny rad, jak uspisit porod, ale jsou to jenom ty babske na urovni - kdyz nezvracis, bude to urcite kluk. Pokud neni dite a telo pripravene na porod, ven ho vuli nedostanes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
2.3.20 19:34

Mně pomohlo se těšit na lívance s borůvkami. Těch jsem se nedočkala, místo toho jsem ten den porodila naši krásnou borůvku :heart_eyes: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
2.3.20 19:38

Souhlas s ostatnima :D Dr. mi taky rikala, ze mam pocitat s tim, ze budu rodit driv. Treti ditko a je to palicak :D Vyzkousela jsem snad vsechno a bylo to k nicemu… akorat lezim v nemocnici a mam vyvolavacku 10. den po terminu. :nevim: A ze by se milostpanovi chtelo ven se rict neda. Normalne si chrni a na me zadosti zvysoka kasle… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
2.3.20 20:06

Z vlastni zkusenosti vim, ze miminu je nejaky termin uplne u zadele :nevim: Mne nepomohla ani vyvolavacka v porodnici, dva dny po terminu a mala se nakonec narodila akutnim CS :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 20:08

Porodní asistentka na kurzu říkala- hlavně sex. Ale pořádně, tak minimálně 3× denně, plus je ještě důležitý Váš orgasmus, nejen chlap. Každý den takhle souložit, dodávat tělu prostaglandin, který sperma obsahuje. A pak existuje koktejl porodních asistentek - všechno velké panáky- jeden ricinového oleje, jeden vodky či pálenky, jeden meruňkového džusu. Zamíchat a vypít. Podráždí to střeva, která zase podráždí dělohu. Ale jak se miminku nechce, tak prý nepomůže nic. Bojím se, že budu řešit to samé :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
2.3.20 20:20

Taky sem vyzkoušela všechno možný a prd. Pomohl až Hamilton. A to jsem si myslela, že druhý bude dřív a nebo v termínu a přenášela jsem ho ještě dyl než první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
2.3.20 21:26

No, bohužel jak píšou holky. Záleží na mimcu. Já zkusila snad všechno a dokonce mě dítko nereagovalo ani na 5 dní vyvolávání, krom kontrakcí se nic nedělo a rodila jsem 41+6 akutní sekcí :nevim: každopádně do termínu máš dost času, může to přijít ráz naráz, tak přeju, ať se miminko rozhodne opustit svůj nynější apartmán samo a co nejdříve ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
2.3.20 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, za 9dni mám termín porodu ale necítím žádné změny… Nic se zkrátka neděje a nerada by jsem přenášela, protože už teď je vše namáhavé a o bolesti zad ani nemluvím… Poradíte mi nějaké typy jak vyvolat porod nebo tak něco? Původně mi říkali že od 29tydne na 100%budu rodit předčasně, ale díky bohu se tak nestalo. Takže jsem měla rizikové těhotenství, ale do žádné rizikové poradny mě neposlali jen říkali že musím ležet ležet a ležet no a brala jsem utrogestan (ten už je vysazeny) magnesium (taky vysazene) a sorbifer (to beru stále) Teď už bych to chtěla mít všechno za sebou a už vidět malého, co vám pomohlo k vyvolání porodu?

Nic nepomohlo.. Držel se zuby nehty, vyvolávání 23 hodin, když pohrozili sekci, byl za půl hodiny venku. 41+5 tt :mrgreen: kdyby bylo na něm, je tam doteď :mrgreen: a to jsem byla hodně sledovana, on byl velký a mě vvv :think: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 23:14

Určitě sex. A mě pomohl zákon schválnosti. Nechtěla sem rodit z pátku na sobotu aby manžel moc akčně nezapíjel no a oba kluky mám zrovna na víkend :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama