Jak doplnit vápník dítěti

37
26.9.15 22:12

jak doplnit vápník dítěti

Ahoj maminky…jak doplňujete dítěti vápník…mám 2,5letého klučinu a ten mi nejí mléko, mléčné výrobky ani to co se jen mléčným výrobkům podobá…znáte osvědčený preparát pro tak malé dítě? díky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8782
26.9.15 22:25

Mák, brokolice, sezam, ořechy. Jí třeba obilné kaše? Ty se dají třeba dělat v makovém mléce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
26.9.15 22:27

Ne nejí mi nic co připomíná kaši…kdyby to bylo na něm tak jí jenom maso…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.15 22:28

Davam synovy podpurny vapnik od Weledy.Mel zlomenou nozku a tohle mi doporucili v lekarne, je to prasek, takze se dobre aplikuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Ya-ya
26.9.15 22:31

Chia, davam dologran

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
26.9.15 22:32

Mam ho davat dlouhodobe aby mel dostatek vapniku. Synovy budou 2.

• Citovat
  • Nahlásit
1202
26.9.15 22:39

Hlavně mák, udělej z něj třeba rostlinné mléko a z něj k pak snídaní třeba kaše..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
26.9.15 22:40

Nijak, dcera ma alergii na bílkovinu kravského mléka, takže nic takového nejí a já se jen snažím, aby se stravovala jakž takž zdravě, ale ona i málo jí, takže jsem ráda, že vůbec jí, ale to už jsem odbočila. Nicméně jak psala @Svandu vápník je třeba v lískáčích, mandlích, máku, kapustě a myslím že i ve špenátu, konzervovanych rybičkách i s kostmi, jestli jí ryby tak losos a tuňák. A nedá si ani lučinu, nebo jiný sýr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3607
26.9.15 22:47

@lhotp syn také nejí mléčné výrobky, sem tam si dá jednu lžičku jogurtu, ale to hodně málo. Takže baští ořechy, dělám mu domácí pečivo s mákem, sezamem, pije obilná mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
26.9.15 22:57

No po pravdě syn je nejedlík a k tomu ještě vybíravý :zed:
Takže jen tak mi něco nesní…jak jsem psala kdyby to bylo na něm tak mi sní maso…jedině kde mi sní mléko je palačinka…sýry, lučina atd nic…občas 1-3 ořechy…pečivo je zázrak…a omáčky taky ne…jak to tak vidím divím se že žije :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.9.15 22:57

@lhotp mně dětská doktorka doporučila BiominH.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24914
26.9.15 23:06

Kromě už zmíněných potravin doporučuji Dologran, tak jako Ya-ya. Je to přírodní forma vápníku s hořčíkem v ideálním poměru a dobře vstřebatelná. Může být obohacen vitamíny nebo jodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49235
26.9.15 23:48
@lhotp píše:
Ahoj maminky…jak doplňujete dítěti vápník…mám 2,5letého klučinu a ten mi nejí mléko, mléčné výrobky ani to co se jen mléčným výrobkům podobá…znáte osvědčený preparát pro tak malé dítě? díky :nevim:

shodou okolností jsem právě dnes narazila na tento - podle mě - docela zajímavý článek
http://www.dobrazona.cz/…roju-vapniku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
27.9.15 07:09

JoJo Dologran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
27.9.15 21:39

Krom výše zmiňovaných zdrojů ještě třeba mořské řasy. přidávám do polévek, při vaření luštěnin.
jo a mák dceru hodně zacpává, takže používáme makový olej lisovaný za studena a to je ok. přidávám do kaší nebo do ovocných salátů apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat