Jak dostat angínu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 20:01

Jak dostat angínu

Ahojky lidičky, chtěla bych pomoct, chodím do 3 ročníku střední školy. A tento týden píšem hodně testů😁 tak bych se chtěla zeptat zda nemáte někdo nějaký rady jak dostat angínu nebo tak.. teď mám Kasel a bolí mě v krku. Děkuji za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2438
17.10.21 20:07

Když se teď vyhneš, až se vrátiš už budeš umět? Stejně tě to nemine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
17.10.21 20:08

Bych se teda radši učila než aby mi bylo blbě z anginy a ještě víc blbě z antibiotik…navic těm testům se stejně nevyhneš, napaří ti je až se uzdravíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
17.10.21 20:09

Než angínu, tak bych snědla něco, z čeho se poser._u_

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
17.10.21 20:10

Nebo řekni mámě, že máš brutální krámy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34558
17.10.21 20:11

@Bremerhaven stejně si ty testy musí napsat. Navíc bude dohánět učivo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
17.10.21 20:12

Co dělat? Pořádně se učit, aby se člověk nehroutil z pár hloupých testů na střední škole. Přemýšlím, co bude dotyčná dělat, až přijdou skutečné problémy. Naučit se pár stránek skutečně nepovažuji za nějaký nepřekonatelný úkol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21939
17.10.21 20:16

Jako chceš chytnout angínu během dvou hodin??? ty jsi fakt dobrá jo pobavila jsi mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
17.10.21 20:24

Na tohle pomůže se nechat pořádně obskocit aby si přestala myslet na blbosti. :mrgreen:
A stejně na střední jsem si psal omluvenky sám tak co řešit ;) nepotřeboval jsem angínu stačila propiska :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17179
17.10.21 20:25

Asi se líbat s někým, kdo ji má :think: Ale stejně tam asi bude nějaká inkubační doba, tos už měla chytat minulý týden :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28234
17.10.21 20:32
@Anonymní píše:
Ahojky lidičky, chtěla bych pomoct, chodím do 3 ročníku střední školy. A tento týden píšem hodně testů😁 tak bych se chtěla zeptat zda nemáte někdo nějaký rady jak dostat angínu nebo tak.. teď mám Kasel a bolí mě v krku. Děkuji za rady!

a covid by nestačil? nebo jsi očkovaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
17.10.21 21:16

@stinga To radsi ne, nebo by sla do karanteny cela trida :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28234
17.10.21 22:39
@Capricorn61 píše:
@stinga To radsi ne, nebo by sla do karanteny cela trida :mrgreen:

no však - za 14 dní by se všichni naučili na test a pohoda jazz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7826
18.10.21 00:17

Hahá, tím jsi mi připomněla, jak jsem na ZŠ chtěla být nemocná (ne kvůli písemkám) a po nocích jsem chodila mrznout na balkón. A jak na potvoru jsem zůstávala zdravá, až co jsem se přestala takhle otužovat a oblékám se tak, aby mi nebylo zima, tak mám rýmu z každého vánku. :mrgreen: Jinak angína je dost protivná nemoc, vyžaduje antibiotika. Nechceš si raději vymyslet omračující menstruační bolest? Nebo se kopnout do zadnice a jít do školy. Jak se teď vyhneš písemkám, tím větší šanci máš na ústní zkoušení hned s návratem do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
18.10.21 05:16

Já sem měla vždycky radši ústní..to se dalo okecat…a já umělá dobře okecavat :mrgreen: ale jedna naše učitelka už toho pak měla plný zuby že spousta lidí nepřišlo na písemku a ona je pak preskusovala ústně že řekla kdo nebude mít omluvenku od lékaře tak Pešek a dostane pětku…já sem pak dvakrát za sebou chyběla…právě na písemku z vážných rodinných důvodu a najednou sem byla pomalu na propadnutí… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat