Proktologie x chirurgie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2103
17.10.21 09:57

Proktologie x chirurgie

Ahoj. Mám dotaz, zda s hemoroidy jít spíše na chirurgii, kde zákrok je hrazen z pojištění nebo na specializované pracoviště, kde si to pacient hradí sám.. Nemáte nějaké doporučení, kam v Praze zajít?? Nebo spíše Praha východ - Jirny, Brandýs nad Labem apod. Případně kolik vás stál zákrok. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2358
17.10.21 10:36

Je to kousek dal ale proktologie Mestec, nic se neplati a muzu doporucit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1703
17.10.21 14:57

Doporucuji proktologii na Senovaznem namesti v Praze - Chimare clinic. Je to castne hrazene ze zdr. pojisteni, ja hradila jen 400 Kc za to, ze se mi doktor venoval dele, nez je doba placena pojistovnou.
Vysetreni - ac jsem se bala - bylo setrne, nebolestive a velmi taktni, pan doktor je velmi prijemny a pomohl mi moc…

Urcite bych sla tam, je to kousek od Masarykova nadrazi.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
17.10.21 20:54

@Kacatko1986 děkuji, kouknu na to. Zákrok jako takový, jste také částečně hradila nebo na pojišťovnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1703
17.10.21 21:01

@lucije28 ja jsem nastesti na zakrok nemusela, napsal mi nejake leky na posileni steny zilni a ty mi zabraly. Na webu je i cenik ale…
Ja mela jeste k hemeroidum i analni trhlinu, na tu mi dal dilatan a mela jsem dilatovat a to mi velmi pomohlo, od te doby me to zlobi jen obcas a jen pri velmi tuhe stolici, hlidam si jidelnicek a dobry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
17.10.21 21:25

@Kacatko1986 právě, že na ceník jsem koukla, proto se ptám. Zítra tam zkusím zavolat. Nicméně moc děkuji 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat