Jak douho teplota?

Anonymni
4.12.08 19:39

Jak douho teplota?

Pfrosím nevíte dcerka 4,5 má od úterka večera teploty asi 38. Dnes jsme byli u lékařky, ta řekla viroza a pokud bude mít dneska teplotu tak zítra na krev. Dcerka také trochu kašle ale jinak si na nic nestěžuje.
Chci se zeptat může mít třeba angínu a přitom ji nebolet v krku? Nebo může u virózy být tak dlouho teplota? už je to 3 den

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
4.12.08 20:29

Řekla bych že 3 dny teploty jsou v poho-pak by se mělo rozlousknout vo co gou…Dr.postupuje dle mého názoru dobře,vyčkává a vezme krev na CRP-zjistí přítomnost zánětu v těle…tak ať už je llíp!G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
4.12.08 21:30

Angína to být může, měla jsem v létě šílenou angínu s horečkama, nemohla jsem ani otáčet hlavou, když starší syn zahlásil, že ho bolí v krku, jeli jsme k dr, naznala zarudlej krk a dala atb. Jenže ho už pak v krku vůbec nebolelo, lítal pořád jako obvykle, teplotu měl jeden večer pár hodin, dostal octový ponožky a byl dobrej. Jenže ve výtěru vyšel masivní výskyt streptokoka, takže jsme nakonec atb na:,–(ila. Pak jsem toho litovala, no ale co nadělám… Uvidíš, jak se to bude vyvíjet. Všude se píše, že je problém až když jsou horečky (což 38 není) víc jak 4 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama